Internetinės parduotuvės verslo planas (2)


Verslo verslo planas.

Verslo idėja. Rinkodara. Idėjos privalumai ir trūkumai. Verslo idėjos realizavimo etapai. Priedai.


Kuriamo verslo idėja yra internetinė parduotuvė. Šitas verslas buvo pasirinktas, nes tai įdomus ir nėra sunku jį įsteigti. Ši idėja yra unikali, tuo, kad tai bus originalios prekės ir jos parinktos kuo išradingesnės. Verslas bus sėkmingas, todėl, kad lankytojus trauks puslapio dizainas ir dar nematytos prekės.

Verslas bus pranašesnis tuo, kad stengsimės patenkinti žmonių poreikius ir viską daryti, kad tik kuo daugiau pritraukti žmonių. Prekių asortimentas planuojama, kad bus labai įvairus ir tikrai originalus tai pvz.: citrininių vaisių purkštukas, Mberry Miracle Berry vaisiai tabletės, Grafitinis pieštukas, originali paišymo lenta ir t.t. Prekių išskirtinės savybės yra tokios, kad Lietuvoje dar tokių prekių nėra ir tikrai jos bus populiarios.

Klientai galės būti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Pagrindiniai pirkėjai ir lankytojai bus fiziniai asmenys. Ši žmonių grupė ir ieško panašių prekių ir parduotuvių. Vis daugiu žmonių nori sutaupyti laiko tada jiems tai tikrai aktualu. Pagrindinė nauda pirkėjams yra ta, kad jie sutaupys laiko, gaus tikrai naudingų buičiai prekių, bus greit pristatytos prekės.

Bendrieji verslo reikalavimai yra tokiai, kaip : Juridinio asmens pranešimas apie jo duomenų mokesčių mokėtojų registre papildymą (pakeitimą), Elektroninei rinkodarai keliami reikalavimai, nustatyti reklamos įstatyme, reikalavimas įsirengti patalpas, asmens duomenų valdytojų registravimas, apskaitos tvarkymo reikalavimai neribotos civilinės atsakomybės juridiniams asmenims ir gyventojams, kurie verčiasi individualia veikla, dizaino registracijos liudijimas.

Verslui reikalingi leidimai: leidimas vartoti Lietuvos vardą interneto domenų varduose, licencija teikti dokumentų saugojimo paslaugą, licencija teikti dokumentų tvarkymo paslaugą.

Planuojama verslo organizavimo forma yra mažoji bendrija, nes ją lengva įkuri, nereikia įstatinio kapitalo, įmonėje gali dirbti vienas savininkas, o prireikus galima įdarbinti kitus asmenis. Pagrindinis šios formos privalumas yra, jog nereikia nesėkmės atvėju atsakyti savo ar šeimos turtuĮmonės savininkas bus Agnė Kėvelaitytė

Įmonės tikslas kuo kokybiškiau pagaminti prekes sunaudojus kuo mažiau sąnaudų, kad kuo mažesnės kainos būtų. Įmonės apyvarta padidinti dvigubai ir papildyti teikiamų paslaugų asortimentą. Artimiausi planai sulaukti vis didėjančių pardavimų skaičiaus, didėjančio pelno, kuo labiau išsiplėsti ir kuo daugiau sulaukti klientų.

 • Verslas Verslo planai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Agnė
 • 10 puslapių (1891 žodis)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 31 KB
 • Internetinės parduotuvės verslo planas (2)
  10 - 2 balsai (-ų)
Internetinės parduotuvės verslo planas (2). (2017 m. Rugsėjo 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/internetines-parduotuves-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 22:00