Internetinės parduotuvės verslo planas Prekyba kompiuteriais


Internetinės elektroninės parduotuvės verslo planas. Prekyba kompiuteriais.


IĮ „PAVARDENIS“ yra įkurtas Rietave, Vatušių km, Beržų gatvė 1. Įmonės kodas 172485230. Įmonė įkurtai ir įregistruota 2015-01-01. Įmonės vadovas - x, kuris atsakingas už visą internetinės parduotuvės veiklą, akcijų, kainų paskirstymą ir t. t. Vadovas turi patirties vadybos srityje, todėl lengvai bendrauja su klientais, žino tenkinamas klientų kainas. Vadovas puikiai kalba lietuvių, anglų kalbomis ir truputi rusiškai. Dažnai lankosi įvairiuose kursuose ir seminaruose, kur tobulina savo žinias informacinių technologijų srityje, tuo pačiu tobulina ir pardavimo įgūdžius. Taip pat įmonės valdymui samdomi ir papildomi darbuotojai, tai yra: 2 pardavimo vadybininkai. Nuo jų atliekamo darbo priklauso didžiausias įmonės pelnas, kuriems yra mokamas pastovus mėnesinis darbo užmokestis.

IĮ „Pavardenis“ yra internetinė parduotuvė, kuri priima užsakymus iš klientų ir pardavinėja nešiojamuosius kompiuterius, plančetinius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, spausdintuvus, stacionariuosius kompiuterius.

Įkuriant internetinę parduotuvę įsigyta naujos kompiuterinės technikos bei biuro baldų. Pradedant plėtoti naują veiklą įmonė paėmė 5000Eur paskolą.

Kadangi ši įmonė yra individuali įmonė, todėl ją įsteigęs neribotos atsakomybės vienas juridinis asmuo. Tai reiškia, kad už jį neįvykdytas prievoles savininkas atsako savo turtu. Individualios įmonės steigėjas yra fizinis asmuo, kuris turi tik vieną individualią įmonę ir dėl priimtų įstatų, kitos neturi. Pagrindinė šios individualios įmonės „Pocius“ veikla parduoti kuo daugiau kompiuterinės technikos.

Norint pradėti šios įmonės veiklą buvo investuota į internetinę svetainę, kompiuterinę techniką ir biuro baldus. Įsigyjant reikalingus prietaisus buvo sumokėtą 2800Eur. Finansavimo šaltinis buvo paskola iš banko. Paimtos paskolos dydis 5000Eur. Taip pat buvo nuomojamos patalpos už kurias per metus buvo mokama 1452Eur. Bandant būtį matoma įmone pirmais metais reklamai, prezentacinėm priemonėm ir akcijoms buvo skiriama 5808Eur, o sekančiais metais po truputi lėšos skiriamos reklamai buvo didinamos.

Ilgalaikis įsipareigojimas yra banko paskola. Ją planuojama per 5 metų laikotarpį gražinti. Taigi ši individuali įmonė skolų neturės. Veikla nesezoniška, tai apyvarta per visus metus yra apytikrė. Pajamų trukumo tikrai nėra. Įmonė neturėjo teisminių bylų, nes banko paskola gražinama pagal susitarimą laiku, o kitur skolintasi nėra.

Užsiimant šia veikla, žinoma norima gauti pelną, tačiau ne tik tai. Ši interneto parduotuvė nori užimti nemažą rinkos dalį, ne šiaip paprastais užkandžiais. bet bus siekiama paruošti įvairių skoniu užkandžių. Bus maišomi įvairūs padažai, nauji kepimo būdai ir t. t. Nes šiuo laiku visos užkandinės, kebabinės yra jau įprastais skoniais, nieko naujo negamina. todėl nebepraturtina kliento skonio receptorių bei nepraskaidrina naujoviškumo jausmo.

Ši veikla bus įgyvendinama specialiai įrengtoje priekaboje, kuri bus statoma Birutės g. 32, Plungėje. Tačiau, per specialius renginius įvairiose Lietuvos vietose, bus priekaba nugabenama ir tenkindama klientų skonius ruoš įvairiausius greitai paruošiamus užkandžius.

Verslui pradedant buvo planuojama kokius prietaisus įsigyti, buvo ieškoma kainos ir kokybės santykio geriausias variantas. Prietaisų nebuvo įsigyta daug, tačiau kokybiška ir verti savo kainos. Taigi buvo įsigyta.

Kadangi įmonė tik dabar bus pradėta, planuojama darbuotojų kiekį nedidelį. Bus samdomi nemažai patirties turintys pardavimo vadybininkai bei nuomojamos bufalterio paslaugos darbuotojai dirbs pilną darbo dieną.

Ši individuali įmonė įgyvendinusi savo projektą, bus užėmusi nemažą rinkos dalį, turės savus nuolatinius klientus bei žinoma užsuks ir smalsūs klientais, norintis paragauti puikaus skonio užkandžių. Verslas siekdamas šio tikslo, taip pat uždirbs pajamų ir pelno. Pirmais metais pelnas turėtu siekti apie 30000Lt, o vėliau, įgijus didžiulę reklamą ir populiarumą pelningumas didės.

Individualioje įmonėje „Skanumėlis“ laikysis ergonominių, darbų saugo bei švaros reikalavimų, pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus. Įruoš priekaba, kurioje bus gaminamas maistas pagal reikalavimus, kad nepažeistų įstatymų ir darbuotojai būtų saugūs bei gerai besijaučiantys darbo vietoje. O tokioje prižiūrimoje vietoje, taip pat bus pastebėta ir klientų.

Jei viskas bus taip, kaip suplanuota verslo savininko ir numatyta jo plane, tai makroekonominiai rodikliai neturės didelės reikšmės, žinoma įmonės sąnaudos padidės, bet tai nesukels didelių problemų, nes įmonė gaus pakankamai lėšų ir sugebės padengti padidėjusius mokesčius. Viskas bus daroma, kad darbuotojams bei klientams, būtų malonu užsisakinėti, valgyti ar net bendrauti su draugais, šalia greito maisto užkandinės.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (5244 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Internetinės parduotuvės verslo planas Prekyba kompiuteriais
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Internetinės parduotuvės verslo planas Prekyba kompiuteriais. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-parduotuves-verslo-planas-prekyba-kompiuteriais.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:17
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo