Internetinės svetainės Obuolys analizė


Internetinės svetainės ,, Obuolys ‘‘ analizė. Rašto darbas. Elektroninės svetainės ,, obuolys ‘‘ aprašymas. Pirmasis įspūdis atsidarius internetinę svetainę ,, obuolys ‘‘. Laikas egzistuojantis internetinėje svetainėje. Navigacija ir dizainas. Išvados ir pasiūlymai.

,,OBUOLYS‘‘ – tai populiarus pramoginis tinklalapis, vienijantis žmones, kuriuos domina filmai ir knygos. Šiame tinklalapyje galima pamatyti daugybę rekomendacijų apie filmus bei knygas. Neretai žmonės išgirdę informaciją apie naujai atsiradusį filmą ar knygą skuba pasinaudoti būtent šia, patikima elektronine svetaine. Tik atvėrus ,,Obuolys’’ elektroninę svetainę yra kviečiama į paieškos laukelį įrašyti informaciją apie ieškomą filmą, aktorių, režisierių ar knygą bei paskaityti apie kiekvieną iš jų šiek tiek plačiau.

Įvedus norimo filmo pavadinimą, svetainė pateikia šio filmo trumpą siužetą, peržiūrėjusių žmonių komentarus, filmo bendrą įvertinimą bei filme vaidinančius aktorius. Kalbant apie knygas, elektroninė svetainė ,,Obuolys‘‘ vien filmų aprašymais ir kritika neapsiriboja, ji turi ir kitą itin svarbią veiklos sritį – knygas. „Obuolys“ – tai viena iš didžiausių leidyklų Lietuvoje, kurios didžiąją dalį knygų vienija šūkis „Tik geriausios knygos virsta filmais“. Todėl šioje elektroninėje svetainėje yra skiltis KNYGOS.LT TOP 5, kurioje vartotojai yra nukreipiami į internetinę knygų parduotuvę. Vos tik atvėrus šią internetinę svetainę, pagrindiniame puslapyje yra teigiama, kad tai - patogiausias būdas įsigyti bet kurią OBUOLIO knygą: interneto knygyne KNYGOS.LT. Šioje knygų elektroninėje parduotuvėje yra prekiaujama visomis „Obuolio“ leidyklos knygomis, įskaitant seniau išleistas knygas, kurių jau nebėra knygynuose bei bet kuria kita Lietuvos leidyklos knyga. Kaip teigia patys Knygos.lt svetainės steigėjai - knygos internetu visada yra pigiau, patogiau ir greičiau, o akcijos ir nuolaidos pateikiamos kasdien. Internetiniame knygyne KNYGOS.lt galima rasti viską: naujausias, populiariausias ir net naudotas knygas. Šiame internetiniame knygyne taip pat galima rasti ir elektronines knygas pdf ir epub formatais. Todėl šias knygas galima skaityti kompiuteryje, elektroninėse skaityklėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1602 žodžiai)
  • Universitetas
  • Emilija
  • Internetinės svetainės Obuolys analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Internetinės svetainės Obuolys analizė. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-svetaines-obuolys-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 19:56
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo