Internetiniai portalai


Įvadas. Darbo problema. Darbo objektas. Darbo tikslas. Dėstymas. Bendravimas internetiniuose portaluose. El paštas.Komentavimas internete. Skelbimų portalai. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Interneto portalai - tai internetinės svetainės, teikiančios vartotojui informaciją bei paslaugas, iš įvairiausių pasaulio kampelių, neišeinant iš namų.

Portalai skirstomi į :

oBendruosius - skirtus plačiajai auditorijai ( įvairaus amžiaus ir įvairių pažiurų žmonėms ( pavyzdžiui “Facebook“ ir „youtube“).

oNišinius – skirtus tam tikrai interesų grupei. ( pvz. laikraščiai, įvairios laidos, projektai).

Taip pat išskiriami tokie interneto portalų tipai:

1.Asmeniniai

2.Naujienų

3.Valstybiniai

4.Kultūriniai

5.Korporatyviniai (įmonių )

6.Paraiškų

7.Paslaugų

8.El. valdžios

Kaip pastebejome, internetinių portalų yra labai daug. Jie pritaikyti įvairaus amžiaus lankytojams (tiek paaugliams, tiek senyvo amžiaus žmonėms), todėl jose drąsiai renkasi ir bemdrauja žmonės iš visų pasaulio šalių. Tačiau, kokie jie ir kuo skiriasi bendravimas juose - butent tai šiandien ir aptarsiu.

Darbo problema – žmonių nemokėjimas komunikuoti internetiniuose portaluose arba , galbūt, nežinojimas, kaip tai teisingai daryti.

Darbo objektas – internetiniai portalai.

Darbo tikslas – sužinoti, kaip turi taisiklingai vykti bendravimas internetiniuose portaluose.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (2363 žodžiai)
  • Kolegija
  • Juste
  • Internetiniai portalai
    10 - 7 balsai (-ų)
Internetiniai portalai. (2015 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniai-portalai.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 18:53
×