Internetinis marketingas referatas


Įvadas. Internetinis marketingas. Skirtumai tarp tradicinio ir internetinio marketingo. Marketingo galimybės internete. Tikslų nustatymas ir strategijos kūrimas. Internetinės svetainės projektavimas ir kūrimas. Paieškos sistemoms optimizavimas (SEO). Tikslinių lankytojų paieška ir pritraukimas. El. pašto marketingas, ryšio su klientais palaikymas. Internetinė reklama. Prekinio ženklo reikšmė internete. Lietuvos internetinė rinka. Internetinės reklamos planavimas, valdymas. Internetinės svetainės administravimas. Išvados. Literatūra.

Dabartiniu laikotarpiu daug įmonių patiria nuolatinį konkurencinį spaudimą. Konkurencijos stiprėjimas vyksta dėl globalinės ekonomikos, bei dėl greitos technologijų plėtros. Atsiranda perversmą sukeliančių technologijų, naujų produktų, nenuspėjamų klientų reikalavimų, finansavimo galimybių. Nuolatos besikeičiantys vartotojų poreikiai, technologijos ir konkurencinės sąlygos įmonės vadovus verčia domėtis naujovėmis ir ieškoti būdų, kaip neatsilikti nuo greitų rinkos pokyčių ir kaip įsiūlyti savo prekę. Tam, kad laimėtų konkurencinę kovą, įmonės vadovai turi pasitelkti naujas žinias, naujus valdymo metodus ir vienas iš jų yra – internetinis marketingas.

Taigi, kas yra internetinis marketingas? Tai ivairi reklama paieškos svetainėse ,taip pat reklamos elektroniniu paštu, reklaminiai skydeliai kitaip vadinami „baneriais“ , paprastų paprasčiausios reklamos internetinėse svetainėse.

  • Marketingas Referatas
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2552 žodžiai)
  • Jonas
  • Internetinis marketingas referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Internetinis marketingas referatas. (2014 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetinis-marketingas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:07
×