Internetinių įsilaužėlių persekiojimas


Įsilaužėlių persekiojimas. Šiuolaikinių tinklo nusikaltėlių veikla yra dar labiau užmaskuota . Dažniausiai bandymai įsilaužti į kompiuterinę sistemą pasireiškia dvejopai. Populiariausios “įsilaužimo “ programos.

Šiuolaikinių tinklo nusikaltėlių veikla yra dar labiau užmaskuota.

Pirmiausiai įsilaužėlis gali pasinaudoti galimybe , kurią jam suteikia įjungta bendra failų ir spausdintuvo (file and print sharing ) naudojamo interneto ryšio metu , funkcija , nustatoma control panel sekcijoje network ( norint ,kad jūsų failai nebūtų pasiekiami per internetą reikia išjungti bendro naudojimo failais ir spausdintuvu funkciją :pirmiausia , iš control panel reikia eiti į network ,po to reikai nurodyti tcp/ ip tinklo komponentą ,paskui reikia pasirinkti files and print sharing ir nuimti žymeklius (varneles) nuo abiejų langelių). Šį parametrą galima būtų lyginti su buto durų atlapojimu ir turto išdėstymu prieškambaryje. Galima naudotis ir slaptažodžiu , apsaugant savo bendro naudojimo segtuvus , tačiau įsilaužėliams tai bus tik laiko klausimas.

Antarsis būdas , kaip gali būti pažeistas saugumas, tai yra nepastebimų programų , dar kitaip vadinamųjų trojos arklių ( pvz. back orifice ar netbus ) naudojimas. Jos patenka į jūsų kompiuterį kaip elektroninio pašto priedai ar pasivadinusios kokia nors naudinga programa. Paleistos programos įsitvirtina jūsų asmeninio kompiuterio sistemoje ir laukia. Kai įsibrovėlis iš savo kompiuterio prisijungia prie jūsų kompiuterio galinių durų , jis dažniausiai turi visas galimybes jūsų sistemoje daryti ką jis nori.

šie įsiveržimai aukai atrodo visai nekaltai. Naujausios mikrosoft operacinių sistemų versijos automatiškai pastebi šią saugumo spragą ir mandagiai paklausia ar nenorėtumėte šios galimybės uždrausti.

Nepastebimos galinių durų programos ypač mėgsta tuos , kurie elektroninio pašto priede paleisk. Exe tikisi rasti ką nors naudinga. Tik vėliau pastebi ,kad žinutė baigiama žodžiais . Ir pranešk , kas čia yra . Šis priedas gali būti pasiųstas tų , kurie žino kas ir kaip. Internete kiekvienas yra įtartinas.

Kaip apsaugoti savo kompiuterį ? Pirmiausia išjungti bendrą failų ir spausdintuvo naudojimo funkciją, tai ypač svarbu kol esate internete.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (855 žodžiai)
  • Gintas
  • Internetinių įsilaužėlių persekiojimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Internetinių įsilaužėlių persekiojimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-isilauzeliu-persekiojimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 03:04
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo