Internetinių portalų apžvalga


Lietuviškų laisvalaikio ir pramogų portalų apžvalga. Įvadas. Šiandieniniame globalizacijos procesų paveiktame pasaulyje informacinės technologijos tampa pačiu svarbiausiu dalyku. Interneto portalas. Interneto portalas – dažniausiai apibrėžiamas kaip svetainė. Portalų skirstymas. Asmeniniai portalai Naujienų portalai Valstybiniai. Efektyviausi pramogų portalai. Yra daugybe portalų, kurie supažindina mus su pramogomis taip pat ir su kultūra. Tiketa. lt. Vienas iš populiariausių portalų yra Tiketa. Obuolys. lt. Kiekvienas mėgstame skaityti. Tv3. lt. Visų pamėgta televizija užkariauja ir interneto rinką. Tv3. lt populiarumas. Delfi. lt. Žmonės mėgsta domėtis naujienomis. Naudota literatūra.

Šiandieniniame globalizacijos procesų paveiktame pasaulyje informacinės technologijos tampa pačiu svarbiausiu dalyku, žmogaus gyvenime. Dažnai žmonės naršo laisvalaikio ir pramogų portaluose, nes vien tik dirbti yra ne tik nepatartina, bet ir nesveika. Visada norisi sužinoti naujienas savo mieste ar net užsienyje. Ištisas valandas žmogus negali dirbti, todėl jam reikia ir pramogų.

Asmeniniai portalai Naujienų portalai Valstybiniai portalai Kultūriniai/pramogų portalai Korporatyviniai portalai (įmonių portalai) Vertybinių popierių portalai Paraiškų portalai.

Yra daugybe portalų, kurie supažindina mus su pramogomis taip pat ir su kultūra. Tokio tipo lietuviškų portalų yra labai daug, tačiau išskirti pagal efektyvumą galime tik keletą: Tiketa.lt Obuolys.lt Tv3.lt Delfi.lt.

Kiekvienas mėgstame skaityti knygas, žiūrėti filmus ar domėtis pasaulio žvaigždėmis. Tačiau žmogus rinksis ne bet kokį filmą ar knygą, o tik su geru įvertinimu. Šiame portale galima rasti filmų ar knygų aprašymus, naujienas ar pramogas.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 793 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (452 žodžiai)
  • Ana
  • Internetinių portalų apžvalga
    10 - 9 balsai (-ų)
Internetinių portalų apžvalga. (2015 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-portalu-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:46
×