Internetinių puslapių dizaino kursinis darbas


Html vizualinis k8rimas. Vizualinis internetinių svetainių kūrimas. Puslapio dizaino pristatymas. Kursiniai darbai dizainas. Puslapio kurimas referatas.

Įvadas. Tinklalapio informacijos organizavimas. Tinklalapio informacijos dizainas. Tinklalapio tipografija. Tinklalapio grafika. Išvados. Literatūra.

Šiomis dienomis internetinių puslapių dizainas yra itin aktuali ir perspektyvi sritis. Bet kokios įstaigos, asmens, bendruomenės, tam tikrą įvykį ar temą atstovaujantis tinklalapis yra tarsi vizitinė kortelė, o gal net ir daugiau. Pavyzdžiui, panagrinėjus kieno nors asmeninę internetinę svetainę, galima susidaryti gana aiškų įspūdį apie žmogų. Reikia atkreipti dėmesį į naudojamas spalvas, puslapio foną, turinio išdėstymą, naudojamus vizualinius sprendimus ir t.t. Šiomis dienomis akivaizdu ne tik tai, kas parašyta juodu ant balto.

Rašto darbo autorių tikslas – pristatyti tinklalapį „Uogos“ bei pagrįsti, kodėl buvo pasirinkti vieni ar kiti vizualiniai bei turinio sprendimai. Darbą sudaro 4 pagrindinės dalys: pirmojoje aptariamas tinklalapio informacijos organizavimas, antrojoje pagrindžiami pasirinkti svetainės dizaino sprendimai, trečiojoje aptariama tinklalapio tipografija, ketvirtotoje – grafiniai elementai.

Darbo uždaviniai:

1)Pristatyti tinklalapį „Uogos“ bei jo kūrimo etapus;

2)Pagrįsti tinklalapio kūrimo eigoje pasirinktus sprendimus;

3)Pateikti kursinio darbo išvadas.

  • Microsoft Word 2787 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2355 žodžiai)
  • Universitetas
  • Modestas
  • Internetinių puslapių dizaino kursinis darbas
    6 - 2 balsai (-ų)
Internetinių puslapių dizaino kursinis darbas. (2012 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-puslapiu-dizaino-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 01:03
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo