Internetinių puslapių kūrimas programavimo kalbos ir programos


Internetiniu puslapiu kurimas kursinis. Programu kurimo kalbos. Internetinio puslapio programavimo kodai. Puslapio kurimas su word. Internetinio puslapio kurimas kursinis. Svetainių kurimo kalbos php css. Internetiniu puslapiu programavimo kalbos. Puslapiu kurimo kalbos. Programavimo kalbos. aprasymai. Programos internetiniams puslapiams.

Įvadas. Tinklalapių kūrimo kalbos. Html. Html kūrimo būdai. Dinaminis html. Dhtml privalumai ir savybės. Css (kaskadinės stilių lentelės). Xml. Xhtml. Javascript kalba. Php. Php privalumai ir trūkumai. Asp. Tvs. Tinklalapių kūrimo programos. Ms word. Kaip kuriami tinklalapiai. Ms word privalumai ir trūkumai. Ms front page. Macromedia dreamweaver®. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Pasaulinis tinklas (World Wide Web, Web, WWW) tai neatsiejamas šiuolaikinio pasaulio dalis, be kurios dabartinis gyvenimas visiškai sustotų. Žmonės priprato internete vykdyti finansinius pavedimus, žaisti įvairius žaidimus, ieškoti ir platinti informaciją, kurti internetinius dienoraščius. Bendrąja prasme internetas, iš tikrųjų, yra kompiuterinis tinklas, jungiantis kelis tinklus, bet dabar jis suvokiamas kaip tarptautinė, viešai prieinama tarpusavyje sujungtų kompiuterių visuma, naudojanti TCP/IP protokolą. Su kiekviena diena šis tinklas vis plečiasi ir atsiranda vis daugiau ir daugiau įvairių tinklalapių bei svetainių.

Informacija internete yra patalpinama specializuota HTML (Hypertext Markup Language) kalba parašytame tekstiniame dokumente - tinklalapyje, o tvarkoma panaudojant kliento - serverio principą. Jame specialiomis instrukcijomis nurodoma, kokį tekstą spausdinti ekrane, kur įterpti grafinį vaizdą, nurodomi failų su grafine bei kita informacija vardai, pažymimos kitų informacijos šaltinių kompiuterių tinkle nuorodos. Kliento programinė įranga, gavusi iš serverio WWW dokumentą, dešifruoja tuos nurodymus ir suformuoja vartotojo ekrane atitinkama vaizdą. Tinklalapiai gali būti patalpinti vietiniame kompiuteryje arba serveryje. Serveris gali leisti tinklalapius pasiekti tik privatiems asmenims (intranetas).

Taip pat turime išskirti atskirai ir svetainės sąvoką – tai vienas ar daugiau tarpusavyje susietų tinklalapių. Svetainės visada turi pradinį tinklalapį, iš kurio toliau yra pasiekiami kiti, logišką struktūrą turintys tinklalapiai. Tinklalapiuose gali būti patalpinta patys įvairiausi failai: vaizdai, multimedija, grafinė bei tekstinė informacija. Internetinė svetainė dažniausiai yra laikoma tarnybinėje stotyje ir parengta, bei prižiūrima vieno ar kelių asmenų grupės, kaip vienas informacijos šaltinis.

Ryšiai tarp tinklalapių palaikomi taikant norodas, o jos gali būti labai įvairios: tiek tekstinės, tiek grafinės, vaizdinės. Tai pats paprasčiausias būdas susieti tarpusavyje tinklalapius. Ryšiai tarp jų gali būti ir daug sudėtingesni, kaip į tinklalapį įterptos formos, kurias reiktų užpildyti, kad būtų atlikta informacijos paieška tinklalapyje arba būtų galima užsiregistruoti kokioje nors informacinėje sistemoje. Šiuolaikinės technologijos leidžia į nuorodas įterpti ne tik tekstą ar grafinius elementus, bet ir specialias programas, kurios atsiunčiamos iš serverio ir vykdomos vartotojo kompiuteryje, todėl jos gali bendrauti su vartotoju ir vykdyti visas jo užduotis.

  • Microsoft Word 68 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (5610 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romanas
  • Internetinių puslapių kūrimas programavimo kalbos ir programos
    10 - 1 balsai (-ų)
Internetinių puslapių kūrimas programavimo kalbos ir programos. (2012 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-puslapiu-kurimas-programavimo-kalbos-ir-programos.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 12:00
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo