Internetinių puslapių kūrimas verslo planas


Anotacija. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Įmonės charakteristika. Bendrovės veikla. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. Marketingas. Įmonės įvaizdžio formavimas. Paslaugos ir reklama. Klientai. Klientų aptarnavimo sistema. Gamybos planas. Patalpos. Biuro baldai. Kompiuterinė įranga. Programinė įranga. Kanceliarija. Valdymo personalas ir darbuotojai. Personalo atranka. Personalo sudėtis. Darbuotojų adaptacija kolektyve. Organizacinė struktūra. Darbuotojų pareigos ir atsakomybė. Rizika ir jos įvertinimas. Finansinis planas. Papildomi finansavimo šaltiniai. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Išvados. Priedai.

Lietuvos teisinė bazė elektroninio verslo atžvilgiu buvo sudaryta remiantis Europos bendrijos pavyzdžiu, nors integraciniais sumetimais tai buvo neišvengiama.

Verslo atstovai greičiau priima naujoves bei jas taiko veiklos vystyme, tačiau vartotojai į tai žiūri atsargiau. Vartotojui ne tik sunku pasitikėti elektroniniu verslu kaip naujove bei nepatikrinta sritimi, bet ir sudėtinga gauti pakankamai informacijos apie taikomas teisines priemones virtualiems verslams kontroliuoti bei išsiaiškinti jų atsakomybę. Reikiamus specializuotus teisės aktus surasti gana sudėtinga, nėra ne teisininkams ypač reikalingų praktinių pavyzdžių, patarimų, paaiškinimų, o teisininkams, besispecializuojantiems komercijos teisėje - naujausių mokslinių darbų, nacionalinės bei užsienio teismų praktikos elektroninės komercijos srityje ir pan., todėl šiuo metu „Penkių kontinentų“ įmonių grupė, Teisės institutas , Vilniaus kooperacijos kolegija, Vilniaus universiteto Teisės fakultetas bei Tarptautinės ir ES teisės Informatikos teisės centras ruošia bendrą unikalų elektroninio verslo ir teisės centro projektą.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 179 KB
  • 2014 m.
  • 54 puslapiai (8778 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmantas654
  • Internetinių puslapių kūrimas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Internetinių puslapių kūrimas verslo planas. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-puslapiu-kurimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:54
×