Internetinių puslapių kūrimo būdai ir priemonės


Internetinių puslapių kūrimo būdai ir priemonės. Tikslas. Pateikti internetinių svetainių kūrimo būdus ir priemones. Įvadas. Interneto pradžią davė ARPANET tinklas. Internetinis puslapis. Interneto svetainės dabar yra vienas iš tų dalykų. Internetinių puslapių tipai. Komercinės svetainės Reprezentacinės svetainės Bendruomeninės svetainės Pramogų svetainės Naujienų svetainės Interneto dienoraščiai (Blog‘ai). Internetinio puslapio kalbos. Į internetinį puslapį reikia žiūrėti kaip į informacijos (teksto ir paveikslėlių) rinkinį. Html. Norint suformatuoti savo dokumentą (pakeisti teksto vietą. Css. CSS (Cascading StyleSheets) yra atskira kalba (taip pat ne programavimo). Php. Kalba, kuri tikriausiai yra žinomiausia kiekvienam bent kiek turėjusiam reikalų su internetiniais puslapiais. Išvada. Kadangi mūsų pasaulis vis juda technologijų link.


Pateikti internetinių svetainių kūrimo būdus ir priemones, su jomis susipažinti. Nes kadangi mūsų pasaulis vis sparčiau vystosi technikoje, tai internetas nėra išimtis ir mums tikrai pravartu susipažinti su juo iš arčiau.

Komercinės svetainės Reprezentacinės svetainės Bendruomeninės svetainės Pramogų svetainės Naujienų svetainės Interneto dienoraščiai (Blog‘ai).

Kadangi mūsų pasaulis vis juda technologijų link, viena labiausiai naudojamų technologijų mūsų pasaulyje yra internetiniai puslapiai, kurie kaip matome taip pat sparčiai vystosi, jų kūrimo būdai vis sunkėja arba lengvėja, kaip ir didėja puslapių kalbos, kurias pravartu pažinti.

  • MS PowerPoint 192 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (561 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erikas
  • Internetinių puslapių kūrimo būdai ir priemonės
    10 - 1 balsai (-ų)
Internetinių puslapių kūrimo būdai ir priemonės. (2018 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-puslapiu-kurimo-budai-ir-priemones.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 00:58
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo