Internetinių puslapių svetainių kūrimas verslo planas


Aplikaciju verslo planas. Internetiniu puslapiu verslo planas. Aplikacijos verslo planas.

Interneto svetainių kūrimas verslo planas. Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija ir atsiradimas. Sumanymo uždaviniai ir unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinės rinkos pasirinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produkcija. Prekių pateikimo kanalai. Kainų nustatymai. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Patalpos, įrenginiai ir kitos priemonės. Darbuotojų samdymo galimybės. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pelno ataskaita. Lūžio taško analizė. Literatūros sąrašas.

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis tam tikroms paslaugoms. Tačiau Lietuvoje tokio tipo įmonių yra nemažai, todėl atsiranda negailestinga konkurencija. Tam, kad taptume savo srities lyderiais, teiksime inovatyvius internetinius sprendimus, nuolat domėsimės naujausiomis tendencijomis, kad galėtume pasiūlyti savo klientams tai, kas geriausia ir naujausia.

Kadangi užsienio rinkoje galime būti taip pat konkurencingi, vos tik įsitvirtinę Lietuvoje, skverbsimės į kitų šalių rinką. Čia galėsime gauti geresnį pelną ir užsiimti didesnio masto projektais. Visa tai leis mūsų įmonei plėstis ir vystytis.

UAB „WebStart“ subursime jaunų, siekiančių savo tikslo grupę asmenų, kurie norėtų nuolatos tobulėti, siektų aukštumų ir gilintų žinias savo srityje, tapdami savo srities aukščiausios klasės specialistais. Taip galėsime užtikrinti kokybišką ir greitą darbų atlikimą.

Su geriausiais savo srities profesionalais galėsime konkuruoti su didžiosiomis pasaulio įmonėmis, kurios teikia tokio tipo paslaugas. Vykdomi didelės apimties projektai atneš mums sėkmę ir pelną.

UAB „WebStart“ – įmonė, tenkinanti įvairiausius užsakymus, susijusius su internetiniais puslpiais. Ši įmonė teiks šias paslaugas:

•Internetinių puslapių kūrimas;

•Internetinių puslapių dizainų kūrimas;

•Internetinių parduotuvių kūrimas;

•Internetinių aplikacijų kūrimas;

•SEO optimizavimo paslaugos;

•Grafiniai darbai.

Bus išnuomuotos nedidelės patalos darbuotojams, tačiau norintieji galės dirbti ir namie. Laikui bėgant galėsime atsisakyti patalpų jeigu visi darbuotojai savo noru dirbs namie, ar kitose jiem tinkamose vietose. Darbas namie suteikia galimybę darbuotojams pasiskirstyti darbo laiką taip, kaip jiems labiau patinka, svarbu, kad darbai būtų atlikti laiku. Visos užuotys darbuotojams bus išsiunčiamos per specialią elektroninę sistemą. Sutaupius lėšas, kurias reikėtų išleisti patalpoms, bus galima priimti daugiau darbuotojų, mokėti didesnius atlyginimus ar suteikti premijas geriausiems darbuotojams. Dirbantieji įmonėje bus savo srities specialistai arba asmenys, su dideliu užsidegimu atliekantys jiems paskirtus darbus. Taip atsiras galimybė užtikrinti gerą darbų kokybę.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (1869 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tadas
  • Internetinių puslapių svetainių kūrimas verslo planas
    8 - 1 balsai (-ų)
Internetinių puslapių svetainių kūrimas verslo planas. (2013 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-puslapiu-svetainiu-kurimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 17:48
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo