Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas verslo planas


Praktinio darbo užduotis. Santrauka. Siūloma paslauga. Įmonės aprašymas. Rinka. Rinkodara. Proceso organizavimas. Įmonės valdymas. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Priedai.


Darbo pateikimo terminas: 2015 m. gruodžio 22 d., darbo gynimas numatomas 2016 m. sausio 05 d

Santrauka (kiekvienos verslo plano dalies apibūdinimas keliais pagrindiniai sakiniais).

3. 1. Įmonės teisinė forma, remiantis juridinių asmenų registru.

3. 2. Įmonės apibūdinimas pagal veiklos pobūdį, dydį, pelno siekimą, kapitalą.

Mano įmonė teikia internetinių svetainių, e. parduotuvių ir duomenų bazių kūrimo paslaugas. Įmonės tipas – uždaroji akcinė bendrovė. Paslaugos skirtos bet kam, t.y. privatiems asmenims, įmonėms. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2. Įmonė yra išskirtinė tuo, kad įdėmiai išklausome klientą ir pagal jo pageidavimus pasiūlome geriausiai jo poreikius atitinkantį variantą.

Įmonė yra teikianti paslaugas, maža (15 darbuotojų), ribotos civilinės atsakomybės, pagal ekonominį veiklos sektorių įmonė priskiriama prie sektoriaus J - informacija ir ryšiai. Įmonės steigėjas ir direktorius yra Marius Gudelis. Turi 100% akcijų. Į įmonę idėta 2500 eurų. Įmonės misija - sąžiningai vykdant darbus ir įsipareigojimus, ir pirmenybę teikiant tam, kad klientas būtų patenkintas, kurti malonią darbo atmosferą tiek sau, tiek klientams. Įmonės vizija - remiantis pažangiomis technologijomis, savo sričių IT profesionalais ir nuoširdumu, tapti pirmaujančia internetinių svetainių kūrimo įmone Lietuvoje. Įmonės pavadinimas - UAB „Webmasteriai“. Įmonės kodas: 567745586.

Konkurentų yra šioje sferoje – internetinių svetainių kūrimo – yra daugybė, todėl konkurencija milžiniška. Potencialių vartotojų taip pat yra gana daug, įmonės neskuba turėti kokybiškus internetinius tinklapius, todėl juos paraginus, būtų galima jiems pasiūlyti savo paslaugas. Partneriai yra šie: bankas - AB „Swedbank“; dizaino studijos - UAB “D Studija” ir UAB Klaipėdos Dizaino Centras; reklamos agentūra - UAB Virgo Dizaino Studija; apsauga - UAB Apsaugos komanda.

Įmonės patalpų nuomos kaina - 10,00 €/m² už 154 m². 154 m² yra visas nuomojamo ploto dydis. Taigi iš viso 1540€ už nuomą. Įmonės inventorių sudaro 5 kompiuteriai, 6 stalai, 10 kėdžių, 3 spintos. Kiekviename kompiuteryje įdiegta programinė įranga su kuria yra vyksta atitinkami darbai.

Kokia konkrečiai paslauga: bus kuriama internetinė svetainė kaip elektroninė parduotuvė medžio apdirbimo įmonei. Bus sukurta duomenų bazė, kurioje bus galima rasti visus įmonėje jau pagamintus ir gaminamus medžio dirbinius su kainomis. Juos bus galima iš anksto užsisakyti arba nusipirkti. Pristatymas bus nuo durų iki durų, galima pasirinkti kurjerio paslaugas, taip pat jei medžio dirbinių kiekis yra didelis, galima pasinaudoti sunkvežimių paslaugomis. Apmokėjimas galimas banko pavedimu arba tiesiai į rankas. Duomenų bazė bus patogiai integruota į internetinę svetainę. Taip pat svetainėje bus patogus meniu, šiuolaikiškas dizainas ir viskas, ko gali prireikti.

Kam skirta: skirta bet kam, t.y. privatiems asmenims, įmonėms. Paslaugos kuriamos atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir pagal poreikius.

Kokios techninės įrangos reiks: reiks galingų, našių kompiuterių, nes per juos bus kuriama svetainė (mažiausiai i5 procesorius, 16 GB ram); galingų serverių (didelio duomenų pralaidumo, kad susitvarkytų su didelėmis apkrovomis, didelės talpos) nes juose bus svetainė išbandoma ir vėliau patalpinta. Taip pat patalpų, kuriose vyks darbai.

Kodėl žmonės turėtų naudotis būtent šia paslauga:

garantuojamas privatumas perkantiesiems – niekas negalės žinoti, kiek ir kokių prekių perkate.

prieš pasiūlant geriausiai poreikius atitinkantį pasiūlymą, išanalizuojame jūsų poreikius ir pasiūlome geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

elektroninėje parduotuvėje bus palaikomi visi bankai, taigi jei norėsite apmokėti sąskaitą banko pavedimu, jokių problemų nekils.

nuolat tobulinamas ir atnaujinamas dizainas – bėgant laikui viskas žaibiškai keičiasi, todėl svetainė turi būti ir išlikti moderni.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 1984 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3697 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marius
  • Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas verslo planas. (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetiniu-svetainiu-elektroniniu-parduotuviu-kurimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:37
×