Interneto įtaka šiuolaikinei visuomenei


Interneto itaka zmonėms. Internetas visuomeneje. Bendravimo internete itaka. Interneto įtaka visuomenei. Šiuolaikinei visuomenei?. Kompiuterio itaka visuomenei. Siuolaikine visuomene. Interneto svarba visuomeneje. Itaka zmogui bendravimas interneto. Interneto svarba visuomenei.

Įvadas. Šiuolaikinė visuomenė. Trumpa interneto istorija. Virtualus bendravimas. Informacijs laikymas ir dalinimasis. Reklama. Interneto teikiamos pramogos. Internetu teikiamos paslaugos. Saugumo problemos. Priklausomybė nuo interneto. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pastaraisiais dešimtmečiais atsinaujinančios informacinės technologijos lengvina žmonių kasdieninį gyvenimą, padeda spręsti iškilusias problemas greitai ir operatyviai. Taip pat internetas tapo ir neatsiejama bendravimo priemone, būtent jo dėka galime lengvai pasiekti ir dalintis didžiausia vertybe – informacija. Ankščiau nesuvokiamos idėjos tapo realybe , virtualiame pasaulyje galime keliauti, kariauti, mylėti ir net užsidirbti. Mūsų pranešimo tikslas ir yra atskleisti neaprėpiamas interneto siūlomas galimybes.

Internetas daugiau ar mažiau įtakoja kiekvieno žmogaus gyvenimą. Informacinės technologijos ir globalusis tinklas įsiskverbia į įvairias šiuolaikinės visuomenės sritis: ekonomiką, mokslą, politiką, asmeninius poreikius. Pranešimo eigoje stengėmės paliesti kiekvieną iš šių sričių. Be begalės privalumų ir teikiamų patogumų susiduriame ir su neigiamais interneto bruožais, kaip sukčiavimai, priklausomybė, kenksminga informacija ir virusai. Nepaisant išvardintų blogybių pasinaudoję naujausiomis technologijomis ir šios srities profesionalų pagalba galime įsisavinti vien teigiamą naudą. Atsižvelgiant į interneto istoriją ir sparčią plėtra galime teigti ,kad ateityje sulauksime dar labiau stulbinančių naujovių ir galimybių.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4688 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Interneto įtaka šiuolaikinei visuomenei
    10 - 1 balsai (-ų)
Interneto įtaka šiuolaikinei visuomenei . (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-itaka-siuolaikinei-visuomenei.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 04:15
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!