Interneto komentarų kalbos taisyklingumas


Interneto komentarų kalbos taisyklingumas. Sintaksės klaidos. Rašybos klaidos. Aš silpna tiksliuosiuose moksluose tai ir tas matematikos egzaminas nepasirode toks lengvas, kaip čia komentuoja kiti. Sintaksės klaidos. Dabar jau yra viltis, kad situacija lietuvoj pasitaisys. Rašybos klaidos. Sintaksės klaidos.


Rašybos klaidos: Lietuvoj. Gramatikos klaidos: Dabar. Sintaksės klaidos: žodis viltis pavartotas netaisyklingai, reikėtų keisti į vilties.

Politikams tai duoda tūkstančius ant kanceliarinių prekių, o žmonėms, kuriems tikrai reikia paramos špygą atkiša...

Sintaksės klaidos: <...> duoda tūkstančius kanceliarinėms prekėms, o ... Skyrybos klaidos: <...> o žmonėms, kuriems tikrai reikia paramos, špygą atkiša...

Ne viskas ten taip pigu, kaikurie dalykai tik ant kelių centų pigesni.

Rašybos klaidos: Kai kurie. Sintaksės klaidos: Ne viskas ten taip pigu, kai kurie dalykai tik keliais centais pigesni.

Dar nėra aišku, ant kiek pasitvirtins tokios mūsų mylimųjų politikų prognozės. Mums visada žada didesnius atlyginimus, geresnes sąlygas. Bet lyginant mus su Estija ar kitom šalim, vis tiek darosi gėda, kad Lietuvoje tokia prasta situacija.

Sintaksės klaidos: Dar neaišku, kaip pasitvirtins tokios mūsų mylimųjų politikų prognozės.

Pagal pateikemas statistikas tai tu lenku lietuvos sostinej daugeu nei paciu lietuviu. Tai dar pradekim pildyt visas ju užgaidas tai tikrai turesim savo tautini identiteta.

Rašybos klaidos: pateikiamas, Lietuvos, sostinėj, daugiau, pačių, jų, turėsim, identitetą. Sintaksės klaidos: Kaip rodo statistika/ Statistikos duomenimis.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (751 žodžiai)
  • Kolegija
  • Germinta
  • Interneto komentarų kalbos taisyklingumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Interneto komentarų kalbos taisyklingumas. (2017 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-komentaru-kalbos-taisyklingumas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:21
×