Interneto nauda ir grėsmės. Priklausomybė nuo interneto


Interneto nauda zmogui. Interneto svarba zmogui. Internetinės grėsmės. Interneto žala ir nauda. Kompiuterio nauda zmogui. Kompiuterio nauda. Interneto nauda ir zala. Priklausomybe nuo interneto referatas. Kompiuterio nauda ir zala zmogui. Virtualaus bendravimo nauda ir zala.

Įžanga. Kokie pavojai slypi internete. Kokius etapus praeina interneto vartotojas. Ar gali virtualus bendravimas pakeisti įprastą. Kokie žmonės linkę įsitraukti į virtualų gyvenimą. Potraukis internetui. Vaikai ir internetas. Interneto žala. Pornografinių svetainių įtaka paaugliams. Įšvados.

Šiandien daugelio žmonių gyvenimas neįsivaizduojamas be interneto (žiniatinklio). Daugelis Lietuvių kiekvieną savaitę naudojasi facebook, wikipedia, google, youtube paslaugomis. Interneto adresai www. Facebook. Com, www. Wikipedia. Lt, www. Google. Lt, mail. Google. Com, www. Youtube. Com daugeliui tapo kasdienybe.

Tačiau ar suvokiame kokios yra naršymo po šias žiniatinklio svetaines pasekmės? Ar suvokiame, kaip jos ir kokiais tikslais sukurtos?.

Koks būtų gyvenimas be kompiuterių ir interneto? Tikrai ne toks patogus ir įdomus, bet reiktų virtualus pasaulis yra virtualioje (kibernetinėje) erdvėje, Aplinkoje, kurioje bendraujama per sujungtus į tinklą kompiuterius. Jis neturi konkrečios geografinės vietos, jame išnyksta laikas, o žmonės gali būti tokie, kokius save įsivaizduoja. Pakinta žmogaus santykis tiek su pasauliu, tiek su kitu žmogumi. Betgi naudodamiesi internetu galime supainioti darbą ir asmeninį gyvenimą, pvz. , namuose dirbame, nes nebaigti darbai taip lengvai pasiekiami , o darbe skaitome asmeniškai gautus elektroninius laiškus; pamiršti, kad kuo daugiau laisvalaikio praleidžiame prie kompiuterio, tuo mažiau jo skiriame artimiesiems bei aktyviam poilsiui.

Pamažu nykstant ribai tarp pomėgio ir priklausomybės, kinta žmonių elgesys: jie vis daugiau laiko praleidžia virtualioje erdvėje, prarasdami laiko pojūtį, pabėgdami nuo realaus gyvenimo sunkumų. Nukenčia jų• kerų etapas: internetas vartojamas ypač intensyviai, nes domina nauja veikla. Šiame etape gali lengvai išsivystyti priklausomybė.

Virtualus flirtas grindžiamas žodžiais, gundymu, vidinėmis savybėmis, o ne kūno ženklais bei trauka.

  • Microsoft Word 142 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių (1685 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Interneto nauda ir grėsmės. Priklausomybė nuo interneto
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Interneto nauda ir grėsmės. Priklausomybė nuo interneto. (2011 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-nauda-ir-gresmes-priklausomybe-nuo-interneto.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:52
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo