Interneto servisai referatas


Įvadas. Web servisų samprata. Pagrindiniai web servisų technologijos. Web servisų privalumai ir trūkumai. Praktinė dalis. Susipažinimas su Joomla TVS. TVS atsisiuntimas ir parengimas diegimui. Joomla turinio valdymo sistemos principai ir struktūra. Kategorijų kūrimas. Straipsnių kūrimas. Meniu kūrimas. Paveikslėlių įkėlimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Žemiau, 'Content' kortelėje yra pagrindinio teksto redaktorius . Čia rašykite straipsnio tekstą. Taip pat, jį galite įkelti iš tekstinio dokumento. Norint įkelti tekstą iš kito dokumento tekstų kūrimo meniu juostoje reikia spausti  'Paste as Plain Text' mygtuką, atsidariusiame lange įkelti tekstą ir lango apačioje spausti . Taip Jūsų tekstas bus įkeltas teisingai bei suderintas su svetainės stiliumi. Jei tekstą nukopijuosite tiesiog "copy/paste" būdu – rizikuojate, kad jis bus išdarkytas skirtingų stilių.

Tuomet spauskite "Insert new table" mygtuką JCE redaktoriaus įrankių juostoje /. Atsivers papildomas langelis "Tables".

Taigi, darbe susipažinome su web servisų technologijomis, jų naudojimu bei taikymu. Įsisavinus servisų technologijas išanalizavome Joomla turinio valdymo sistemą, įvaldėme ją. Windows ir Linux operacinėse sistemose naudojamos beveik vienodos programos servisams valdyti ir įdiegti juos. Dauguma programų yra nemokamos, tačiau ir mokamos nėra brangios, todėl servisus kurti nesunku.

  • Microsoft Word 415 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1893 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Interneto servisai referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Interneto servisai referatas. (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-servisai-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 11:43
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo