Interneto svarba gyvenime skaidrės


Įvadas. Darbo problema. Interneto istorija. Internetas pasaulyje pradėtas kurti „šaltojo karo“ laikais. Pirmasis tinklas buvo paleistas 1969 metais ir sujungė keturias mokslo įstaigas Los Andželo universitetą. Interneto atsiradimas Lietuvoje. Lietuviško interneto gimimo diena laikoma 1991 m. Įdomūs faktai apie lietuvišką ir pasaulinį internetą. Praeitais metais internetu pasaulyje naudojosi. Bendravimas internetu. Viena iš populiariausiu bendravimu išlieka pati seniausia internetinio bendravimo forma - elektroninis paštas. Šių programų dėka bendravimas internetu tapo labiau gyvesniu. Priklausomybė nuo interneto. Pirmą kartą terminas „Priklausomybė nuo interneto“ (PI) buvo pavartotas dar. Psichologiniai požymiai būdingi naršant internetu yra šie pagerėjusi nuotaika naršant internete. Tyrimo analizė. Atliktasis tyrimas apie interneto svarbą ir vietą gyvenime. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Darbo problema. Šiomis dienomis internetas yra pagrindinė bei greičiausia informacijos paieškos ir jos keitimosi priemonė. Naudojimasis internetu nuolat auga, o juo teikiamų paslaugų kiekis taip pat didėja. Taigi iškyla klausimas kokia interneto svarba ir vieta mūsų gyvenime? Darbo objektas - visuomenės požiūris į internetą ir jo vietą gyvenime. Darbo tikslas - išanalizuoti interneto svarbą ir vietą Lietuvos visuomenės gyvenime. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti interneto raidą ir jo įtaka visuomenėje; Pateikti apklausos rezultatus.

Atliktasis tyrimas apie interneto svarbą ir vietą gyvenime. Respondentais (apklaustaisiais) buvo pasirinkta 20 žmonių. Kurie atsakė į 5 anketoje pateiktus klausimus, anketos buvo visiškai anonimiškos.

  • MS PowerPoint 649 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (738 žodžiai)
  • Universitetas
  • Janina
  • Interneto svarba gyvenime skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Interneto svarba gyvenime skaidrės. (2015 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-svarba-gyvenime-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 22:09
×