Interneto svetainės analizė


3 interneto svetainių analizė ir palyginimas.

Pasirinkai analizei vien Šiaulių regiono puslapius. Būtų prasminga rinktis vieną puslapi iš Šiaulių, vieną respublikinį nekilnojamo turto portalą ir vieną užsienietiška tinklapį veikiantį bent jau EU mastelyje. Būtų žymiai įdomesnis palyginimas ir platesnės išvados. Atlikus 3 svetainių analizę, padaryti bendras išvadas, kurios vėliau atsispindėtų kuriamoje svetainėje.

Išvadas pabandyk kategorizuoti tada svetainės analizė bus aiškesnė.

Nekilnojamo turto bendrovė „Savas būstas“ pasižymi dizaino paprastumu, atsižvelgiama į įvairaus amžiaus vartotojus. Labai patogiai išdėstyta navigacija, tik parinktas šrifto dydis galėtų būti didesnis ir puslapių pasirinkimo punktai labiau išskirti, kad skirtųsi nuo skelbimų kategorijų pasirinkimo punktų. Gera idėja su slenkančiu „slide“ pagrindiniame puslapyje kuriame keičiasi nuotraukos, kuriose tarsi klausiama vartotojo ko jam reikia, sudominus vartotoją jis paspaudžia ant patikusios nuotraukos ir taip yra nukreipiamas į susijusią su jo ieškomo objekto skelbimų kategoriją. Viršuje parašyti kontaktai kurie dažnam užėjusiam vartotojui yra aktualiausi ir nereikia ieškoti svetainėje taip sutaupomas vartotojo laikas.

Vartotojams kurie siekia aktualiau susipažinti su įmonės teikiamomis paslaugomis yra kategorijų punktai viršuje kur iš meniu punkto pavadinimo galima suprasti kokia informacija bus pateikiama paspaudus meniu punktą.

  • Informatika Analizė
  • Microsoft Word 6308 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (827 žodžiai)
  • Povilas
  • Interneto svetainės analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Interneto svetainės analizė. (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-svetaines-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:09
×