Interneto svetainės Turistas.lt analizė, pagal interneto leidinių išskirtines savybes


Apie turistas. lt. Interaktyvumas. Daugialypiškumas. Hipertekstualumas. Informacijos paieška ir archyvai. Dizainas ir navigacija. Informacijos pateikimas realiu laiku. Piliečių įsitraukimas. Žurnalistika. Grįžtamasis ryšys. Svetainės vardo žinomumas (savireklama). Sąsajos su socialiniais tinklais. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Turistas.lt siekia pateikti visą informaciją, susijusią su turizmu, vienoje vietoje, bendradarbiauja su turistų klubais, žygių bei ekskursijų rengėjais, turizmo informacijos centrais ir kitomis organizacijomis (Lietuvos keliautojų sąjunga; dienlaikraštis 15min; Dviratis.lt; Autostop.lt; Musupaveldas.lt; Lokės pėda; Sportas.lt ir t.t.).

Svetainėje pateikiama informacija apie: lankytinus objektus; turistinius bei aktyvaus laisvalaikio renginius; Lietuvos keliautojų sąjungą ir renginių kalendorių; Lietuvoje esančius turistų klubus; Lietuvoje esančius Turizmo informacijos centrus. Pateikiami straipsniai apie turizmo aktualijas ir įdomybes, naudingi patarimai keliaujantiems. Taip pat vykdomi konkursai, akcijos, bei rašomi turistiniai juokeliai ir orų prognozė.

Ši informacinė svetainė aiškiai formuluoja savo tikslus bei misiją.

Šios svetainės interaktyvumas nėra didelis. Vartotojai neturi galimybės keisti informaciją, tarsi “susilieti” su kūriniu. Skaitytojas gali keisti informacijos peržiūrėjimo eigą, taip pat jis gali siųsti, jo nuožiūra, įdomią informaciją svetainės redakcijai ir galbūt tai bus patalpinta svetainėje. Be to, svetainės lankytojams suteikiama galimybė komentuoti, įsitraukti į interaktyviąją erdvę. Atsiliepimai svetainėje taip pat priimami.

Į turistas.lt svetainė galima talpinti savo reklamą, tereikia tik susisiekti su redakcija. Visi kontaktai pateikti aiškiai, pasakyta, kur, dėl kokių priežasčių kreiptis: bendras administracijos el. paštas, projektų vadovo, svetainės vyr. direktoriaus, redaktorės, korespondentų kontaktai.

Daugialypiškumas – tai multimedija, egzistuojanti interneto svetainėje. Ne sausa informacija, bet nuotraukos, vaizdo įrašai, garso takeliai. Interneto svetainėje, tai turi itin didelę reikšmę, kadangi, koks nors judėjimas statiškame puslapyje visada pritraukia svetainės lankytojo akį.

Turistas.lt tinklapyje gausu įvairiausių nuotraukų prie kiekvieno renginio, straipsnio – kiekvienoje skiltyje. Taip pat turistas.lt yra judantis puslapis. Jame yra daug reklamjuostės (banner) tipo reklamų: nuotykiu-lenktynes.pramoguslenis.lt; Lokės pėda; Irklakojis.lt; žaliejituristai.lt; ditma.lt; montismagia.lt ir kt.

  • Microsoft Word 68 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1670 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Interneto svetainės Turistas.lt analizė, pagal interneto leidinių išskirtines savybes
    10 - 6 balsai (-ų)
Interneto svetainės Turistas.lt analizė, pagal interneto leidinių išskirtines savybes. (2015 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-svetaines-turistaslt-analize-pagal-interneto-leidiniu-isskirtines-savybes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:36
×