Interneto svetainės verslo planas


Internetines svetaines verslo planas. Įmonės svetainės planavimas. Verslo planas medelyno. Medelyno rinkodaros planas. Internetines programos verslo planas. Medelynas verslo planas. Medelyno ikurimas verslo planas. Verslo planas + internetinė svetainė. Valytojos verslo planas. Verslo planas internetines paslaugos.

Verslo srities aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo tiklai, verslo organizavimas. Sumanymo uždaviniai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo tikslai ir strategija. Kainodaros strategija. Reklamavimas ir rėmimas. Gamyba. Gamybos vygdymo veikla. Reikalingos patalpos. Įrengimai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Organizacijos valdymo modelis ir struktūra. Organizacinė firmos struktūra. Rinkos veiksniai. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srauto ataskaita. Darbuotojų darbo grafikai. Aš kuriu kompiuterinę svetainę, kuri vadinsis „interfanas“. Mano kuriama įmonė, teiks interneto bei kompiuterinių žaidimų paslaugas.

Aš kuriu kompiuterinę svetainę, kuri vadinsis „Interfanas“. Tokią įmonę nutariau kurti todėl, kad sparčiai didėja poreikis informacijos paieškai skaitmeniniuose kanaluose ir išaugo didelis kompiuterinių žaidimų populiarumas. Nusprendžiau įkurti individualią įmonę “Interfanas”. Įmonei įkurti bus naudojamos lėšos gautos pasiėmus paskolą. Mūsų klientai galės ne tik ieškoti jiems reikalingos informacijos internete, bet ir įdomiai praleisti laisvalaikį žaisdami kompiuteriniais žaidimais.

Mano kuriamos įmonės “Interfano” pagrindiniai tikslai:

1.Teikti interneto paslaugas.

2.Aprūpinti būsimuosius klientus naujausiais ir populiariausiais kompiuteriniais žaidimais.

3.Siekti maksimalaus pelno.

4. Įsitvirtinti šiame versle ir pritraukti kuo daugiau nuolatinių klijentų.

Planuojamas darbo laikas 24 valandos per parą. Tikintis, kad tokios darbo valandos padės įsigyti kuo daugiau lankytojų, kadangi yra tokių vartotojų grupė, kurie mėgsta lankytis interneto svetainėse naktį. Manau, kad ir tamsiuoju paros metu „Interfane“lankysis pakankamai daug klientų įvedus naktinį tarifa, bei taikant nuolaidas pastoviems lankytojams. Patalpas savo įmonei norėčiau išsinuomoti Šiaulių miesto centre, Žemaitės g. 59 kadangi šiuo metu miesto centre veikia tik kelios tokio pobūdžio įmonės, o pietiniame rajone jų yra daugiau nei centre, įmonė tūrėtų mažesnę konkurenciją. Be to centras yra labai patogi vieta „Interfano“ įkūrimui kadangi galime efektyviau pasinaudoti reklama, nes miesto centre visada juda ne maži žmonių srautai. Tai manau tūrėtų padėti atkreipti didesnį skaičių klientų dėmesio. „Interfano“ klientų ratą turėtų sudaryti jaunimas. Manau, kad interneto svetainėje lankysis Didžvario gimnazijos, J.Janonio gimnazijos bei Jovaro, S.Daukanto ir Medelyno mokyklų moksleiviai. Taip pat turėtų lankytis netik miesto centre gyvenantis jaunimas, bet ir iš Medelyno bei netoli Kuršėnų pervažos gyvenantis jaunimas. Beveik visą įmonės plotą užims kompiuterinė salė, kurioje ir bus klijentams reikalinga įrangay. kompiuteriai, bei baldai kompiuterinei įrangai padėti irt. Manau kad verslo įkūrimui reikėtų skirti apie 50 500 tūkst. Lt.. Lėšos skirtos įmonei įkurti bus gautos pasiėmus paskolą iš banko „Snoras“. Veiklos pradžioje įmonėje dirbs 6 žmonės – jos savininkas, buhalterė, 3 kompiuterinių tinklų administratoriai, valytoja. Paslaugos kainas nuolat derinsime atsižvelgdami į konkurentų kainas, kadangi dažniausiai paslaugų vartotojai renkasi tas paslaugas, kurios jiems yra priimtinesnės savo kaina.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (3851 žodžiai)
  • Universitetas
  • Interneto svetainės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Interneto svetainės verslo planas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-svetaines-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 15:25
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo