Interneto teikiamos paslaugos


Interneto teikiamos paslaugos. Naudotis elektroniniu paštu Naudotis. Prie interneto prisijungęs vartotojas gali. Funkcijos Parašyti ir išsiųsti laiškus. Privalumai Greitis Sutaupomos lėšos Sutaupomas laikas Saugumas Lengva saugoti ir rūšiuoti. Saitynas=Pasaulinis tinklas=Žiniatinklis Žiniatinklį sudaro daugybė tinklalapių. W(orld) W(ide) W(eb). Internete yra failų talpyklų. Failai. Internetiniai forumai –. Diskusijų grupės. Pokalbių kambariai yra skirti bendrauti tiesiogiai (paprastai tekstinėmis žinutėmis). Pokalbiai internete. Internetu galima pirkti įvairiausias prekes (drabužius. Prekių pirkimas ir pardavimas.

Saitynas=Pasaulinis tinklas=Žiniatinklis Žiniatinklį sudaro daugybė tinklalapių, dar vadinamų interneto ar žiniatinklio puslapiais. Naudojant naršyklę, nesunkiai galima peržiūrėti žiniatinklio puslapiuose pateiktus įvairialypius elektroninius dokumentus (tekstinė, grafinė, garsinė, vaizdo informacija).

Internete yra failų talpyklų, kuriose galima nemokamai talpinti, saugoti daugybę failų (mp3, exe, rar, zip, jpg, mp3, avi). Taip pat juos galima atsisiųsti, naujinti, šalinti, kopijuoti ir t.t.

Internetiniai forumai – virtuali vieta, internete keistis mintimis ir patirtimi. Internete galima susirasti forumą ir įsitraukti į tam tikras diskusijas, arba patiems sukurti diskusijų temas, kurias susidomėję vartotojai gali perskaityti ir į jas atsakyti. Forumuose galima bendrauti net tada, kai pašnekovas yra tuo metu neprisijungęs.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 246 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (312 žodžiai)
  • Greta
  • Interneto teikiamos paslaugos
    10 - 4 balsai (-ų)
Interneto teikiamos paslaugos. (2016 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-teikiamos-paslaugos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:59
×