Interviu Patarimai jauniems žmonėms apie profesiją


Šiais metais baigei mados dizaino studijas Vilniaus Dizaino Kolegijoje. Kaip sekėsi mokslai ? Kaip jautiesi jas baigusi. Gal galėtum truputį plačiau papasakoti apie savo dabartinę veiklą ? Ar jautiesi laiminga dirbama šį darbą. Ką manai apie lietuvių požiūrį , kad Lietuvoje gyventi yra blogai ? Ar pritari jiems. Kokie tavo tolimesni ateities planai. Ką galėtum patarti žmonėms , nežinantiems ką studijuoti ir manantiems , kad Lietuvoje nėra sąlygų geram gyvenimui. Dėkoju už atsakymus. Viso gero.

Interviu su buvusia Mados dizaino studente, apie studijas bei darbo perspektyvas Lietuvoje.

-Sveika.

-Sveika.

- Kaip sekėsi mokslai? Kaip jautiesi jas baigusi?

-Tiesą sakant, pabaigusi studijas jaučiuosi labai gerai, nes mokslo metai buvo tikrai nelengvi (kad ir kaip juokingai ar keistai skambėtų). Taip pat atsirado daug laiko mėgstamai veiklai, realiems projektams.

-Jaunimui yra sunku nuspręsti ką jie nori studijuoti, su kuo sieti savo tolimesnį gyvenimą, o ar tau buvo sunku apsispręsti? Kada nusprendei, jog nori studijuoti būtent tai?

-Klaidžiojimų tarp specialybių buvo gan nemažai, pradedant vaikyste, kai svajojau būti undinėle ar dainininke. Ūgtelėjus prasidėjo rimtesni svarstymai – teisė ar psichologija. Galiausiai, kai reikėjo siųsti užklausas į aukštąsias, rinkausi tarp mados dizaino ir juvelyrikos. Tad galiu teigti, kad save atrasti bandžiau gan ilgą laiką, o dabartinę specialybę pasirinkau pasiekus „finišo tiesiąją“. Ir manau, kad labai sėkmingai.

  • Lietuvių kalba Konspektas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (708 žodžiai)
  • Rokas
  • Interviu Patarimai jauniems žmonėms apie profesiją
    10 - 6 balsai (-ų)
Interviu Patarimai jauniems žmonėms apie profesiją. (2015 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/interviu-patarimai-jauniems-zmonems-apie-profesija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:34
×