Interviu su buvusia tremtine


Interviu su buvusia tremtine. Kuriame mieste gimėte, gyvenote ir kas buvo jūsų tėvai? Kiek pas jus šeimoje buvo vaikų ir kada ,,baigėsi“ jūsų vaikystė? Kada jus ir jūsų šeimą ištrėmė? Gal galite papasakoti kaip vyko jūsų kelionė ir kokios sąlygos buvo vagonuose? Kokia buvo jūsų kelionės vagonais galutinė stotelė? Ką veikėte išlipę iš vagonų ir kokie vaizdai jus supo aplinkui? Kaip sekėsi pritapti ir koks buvo jūsų gyvenimas tremtyje? Ar buvo galimybė lankyti mokyklą vaikams bei siekti išsilavinimo? Kelintais metais sugrįžote į Lietuvą? Labai dėjome jums už visą pasakojimą apie tremtį, nors visi žinome, kad tai skaudi tema, tačiau užbaigiant mūsų interviu norėtume paklausti kaip toliau klostėsi ir šiuo metu klostosi jūsų gyvenimas?


Kiek pas jus šeimoje buvo vaikų ir kada ,,baigėsi“ jūsų vaikystė?

Gal galite papasakoti kaip vyko jūsų kelionė ir kokios sąlygos buvo vagonuose?

Ką veikėte išlipę iš vagonų ir kokie vaizdai jus supo aplinkui?

Labai dėjome jums už visą pasakojimą apie tremtį, nors visi žinome, kad tai skaudi tema, tačiau užbaigiant mūsų interviu norėtume paklausti kaip toliau klostėsi ir šiuo metu klostosi jūsų gyvenimas?

Na 1961 m. ištekėjau už bendrakursio Algirdo – gydytojo, traumatologo, gero organizatoriaus, žinomo sportininko. Tais pačiais metais baigiau institutą ir gavau paskyrimą į Šiaulius. Vėliau, 1963 m. gimė sūnus Algirdas, 1965 m. – duktė Rasa. Sūnus mokytojas, duktė gydytoja. Auga du anūkėliai Algirdukas ir Rūtelė. Jau 42 metai kaip aš baigusi studijas, dar tebedirbu vidaus ligų gydytoja. Tėvelis mirė 1969 m. nuo sunkios ligos, o mamytė 1995 m. – sulaukusi gilios senatvės. Amžinai bus šviesus jų atminimas ir tų žmonių, kurie padėjo man varge, padrąsino, patarė geru žodžiu.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (626 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Karolina
  • Interviu su buvusia tremtine
    10 - 1 balsai (-ų)
Interviu su buvusia tremtine. (2017 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/interviu-su-buvusia-tremtine.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 21:41
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo