Interviu


Lietuvių pavyzdys. Interviu. Kai mokyklą pakeičia gėlės. Interviu su buvusia mokytoja. Vieną gruodžio vakarą mama nupirko didelę puokštę gėlių ir parsinešė jas į namus. Mane apėmė smalsumas kam gi ji. Pamerkusi į vazą, ji teprasitarė, kad jas nupirko šiaip sau. Kai į namus sugrįžo visa šeima ir buvau pakviestas aš, išaiškėjo visa tiesa. Šios nepaprasto grožio gėlės buvo skirtos man. Mat tądien švenčiau savo gimtadienį. Bevalgant gimtadienio tortą, paaiškėjo, kad mama jas pirko iš savo sesers geros pažįstamos, buvusios mokytojos. Pasidarė įdomu, kaip mokytoja galėjo išauginti tokių gražių gėlių žiemą. Pasirodo, ji buvusi mokytoja, dabar vystanti savo gėlių verslą. Tuomet ir kilo mintis ją pakalbinti.


Aš: Esate daug metų mokykloje pradirbusi mokytoja. Per didelį darbo stažą tikriausiai būta daug linksmų (ir nelabai) dalykų. Ką įsimintino galėtumėte papasakoti?

Mokytoja: Taip, pedagoginio darbo stažas – 38 metai. Su auklėtiniais teko daug važinėti. Aplankyta nemažai Rusijos... Maskva, Leningradas (dabar Sankt Peterburgas), Ryga, Talinas. Buvo visko: ir linksmų, ir liūdnų dienų. Maskvoje buvo dingusios dvi mergaitės ir 1 vaikinukas. Panašiai tavo amžiaus. Buvo baisu, bet laimei viskas gerai baigėsi.

Aš: Kokio dalyko mokytoja buvote?

Mokytoja: Vokiečių kalbos mokytoja.

Interviu. (2013 m. Gegužės 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/interviu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 19:35