Inventorizavimo principas


Įvadas. Inventorizacijos principas. Inventorizavimo organizavimo metodikos pagrindiniai bruožai. Atsiskaitymų apskaitos sąskaitų inventorizavimas. Prekybinių atsiskaitymų inventorizavimas. Mokestinių atsiskaitymų inventorizavimas. Atsiskaitymų su dirbančiaisiais inventorizavimas. Atsiskaitymų pagal sukauptas pajamas ir sukauptas sąnaudas inventorizavimas. Nebaigtos statybos ir išankstinių atsiskaitymų inventorizavimas. Kapitalo sudarymo, subsidijų ir dotacijų inventorizavimas. Kapitalo inventorizavimas. Kapitalo dotacijų ir subsidijų inventorizavimas. Finansinių ir investicinių skolų inventorizavimas. Inventorizavimo rezultatų įforminimas. Revizijų metu rastų nukrypimų koregavimas. Praktinė užduotis. Išvados.

Darbo aktualumas: ši tema yra gana aktuali savo reikšme įmonės veikloje, kadangi inventorizacija yra susieta ne vien tiktai su metinės atskaitomybės sudarymo tikslumu, bet, svarbiausia, su įmonės nuosavybės apsauga .

Darbo uždaviniai:

1. Išnagrinėti inventorizavimo principus

2. Apžvelgti inventorizacijos organizavimo metodikos pagrindinius bruožus

Darbo tikslas: išnagrinėti inventorizavimo principus, inventorizacijos organizavimo metodikos pagrindinius bruožus

Darbo objektas: yra inventorizavimo principai

  • Apskaita Referatas
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2014 m.
  • 32 puslapiai (7469 žodžiai)
  • Inesa
  • Inventorizavimo principas
    10 - 3 balsai (-ų)
Inventorizavimo principas. (2014 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/inventorizavimo-principas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:19
×