Investavimas į brangakmenius


Brilianto charakteristika. Briliantų rinka. Investiciniai briliantai. Briliantų pasiūla ir paklausa. Briliantų kainų pokytis. Siūloma investicija. Rizika. Alternatyvi investavimo priemonė ir taktika. Investavimas į auksą. Aukso rinka. Investicija į auksą. Rizika. Literatūra ir nuorodos.

Kiekvienas žmogus taupo ir investuoja galvodamas apie savo ateitį. Investuojant žmogus turi pirmiausia sukaupti santaupas, apsaugoti santaupas nuo bendro kainų lygio kilimo ir nuvertėjimo. Paskui laikui bėgant gauti didesnę sumą nei buvo išleista.

Bet kuris rinkos dalyvis investuodamas siekia padidinti esamą kapitalą. Galime teigti, jog tai yra pagrindinis investavimo tikslas. Pinigai turi dirbti ir juos įdarbinti padeda būtent investicijos. Vien tik laikant turimas lėšas, jos panaudojamos neefektyviai. Iš investicijų tikimasi susigrąžinti didesnę sumą nei buvo investuota.

Darbe bus išnagrinėta apie investavimą į briliantus.

Darbo uždaviniai:

Aprašyti investavimo procesą, taip pat panagrinėti jos rinką, pasiūlą, paklausą, tendencijas ir kainų pokytį

Pasiūlyti galimą investiciją į briliantą ir paskaičiuoti tikėtiną ir laukiamą grąžą bei šios investicijos atsipirkimą

Aprašyti galimą pasirinktos investavimo priemonės riziką, trumpai ją įvertinti ir pasiūlyti jos mažinimo būdus

Pasiūlyti alternatyvią investavimo priemonę ir investavimo taktiką, pasikeitus investavimo aplinkai

Briliantas – priklauso labiausiai vertinamų brangakmenių, niekada nepraranda savo vertę, bet tik padidina ją. Pirmą kartą buvo paminėtas maždaug prieš 3000 metų Indijoje. Briliantas buvo vertinamas del savo savybės išskaidyti šviesą. Jos pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio Adamas reiškia "nenugalimas".

Dabar pateiksiu, kokių formų gali būti tradiciniai briliantai:

Investicinėje rinkoje, pirkimo ir paradavimo objektu yra įvairūs investiciniai instrumentai, investicinės paslaugos. Dažniausiai vykdo šias funkcijas, prima mobilizuoja laikinai laisvą kapitalą iš įvairių šaltinių, paskui paskirsto sukauptą kapitalą tarp jo gavėjų (klientų),toliau tarpininkauja tarp investicinių priemonių pirkėjų ir pardavėjų ir užtikrina kapitalo apyvartumą, tuo skatindama ekonominių procesų aktyvumą.

Įeiti į briliantų rinką yra sudėtingas dalykas, nes investuotojas turi turėti gera išmanymą apie tą rinką o netik turėti kapitalą ir investuoti. Greitai parduoti briliantus neįmanoma, nes neduos naudos liksite ten kur ir pradėjote. Brilianto kaina priklauso nuo pasiūlos ir paklausos. Stambios brilinatų biržos Izraelyje ir Kanadoje didina rinkos likvidumą ir neleidžia susidaryti karteliniams susitarimams. Briliantų sostinė pasaulyje yra Antverpene, kur žemės yra daugiau kaip 50% visų pasaulio deimantų.

Daugeliui investuotojų, ieško sudėtingas ir naujų sričių savo investicinę veiklą, deimantai tikrai gali suteikti įdomų iššūkį, kartu su papildoma malonumo bendraudami su vienu iš gražiausių kūrinių gamtos magija.

  • Microsoft Word 621 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2237 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darka
  • Investavimas į brangakmenius
    8 - 1 balsai (-ų)
Investavimas į brangakmenius. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimas-i-brangakmenius.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 01:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo