Investavimas Ką reikia žinoti prieš investuojant į NT?


Ką reikia žinoti prieš investuojant į NT. Kas gi yra tas investavimas ? Nekilnojamojo turto fondai. Kodėl keičiasi vertė. Veiksniai įtakojantys nekilnojamąjį turtą. Pirkdami NT įvertinkite.


Pirmiausia, prieš investuojant, turėtumėte pagalvoti apie pajamų sutaupymą (rekomenduojama atsidėti mažiausiai 10% nuo bet kokių pajamų). Tačiau vien tik laikydami pinigus stalčiuje, susiduriame su jų perkamosios galios mažėjimu – infliacija. Kalbant apie taupymą ilguoju laikotarpiu, vertėtų pagalvoti apie indėlius ar trumpalaikes valstybines obligacijas. Taupyti reikia tam, kad turėtumėt pakankamai nuosavų lėšų, kadangi skolinta dalis nekilnojamam turtui įsigyti negali būti per didelė. Kitu atveju, pasikeitus aplinkybėms ne visada pavyksta sulaukti, kada NT kainos pasieks piką, ir laiku parduoti.

Patyrę investuotojai nekilnojamą turtą vertina kaip patikimą, pelningą ir riziką mažinančią investiciją, todėl nekilnojamas turtas yra svarbi investicinio portfelio dalis. Investuoti galima tiek į biurus, tiek į prekybines, pramonines ar gyvenamasias patalpas. Nekilnojamą turtą dar galima skirstyti pagal tai, ar jis generuoja pastovias pajamas, ar ne. Pajamas generuoja toks nekilnojamas turtas, kurį galima išnuomoti taip padengiant jūsų įsipareigojimus kreditoriui. Būti NT savininkais, reiškia tą patį kaip investuoti į akcijas ir obligacijas. Į obligacijas nekilnojamas turtas panašus tuo, kad galite gauti pastovias pajamas – nuompinigius. Į akcijas nekilnojamas turtas panašus tuo, kad galite uždirbti iš vertės pokyčio. Ilguoju laikotarpiu nekilnojamojojo turto vertė nuolatos kyla vidutiniškai po 5 proc. per metus. Prieš investuodami turite įsitikinti, kad investicinė grąža atitiks jūsų lūkesčius.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (1016 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Investavimas Ką reikia žinoti prieš investuojant į NT?
    10 - 1 balsai (-ų)
Investavimas Ką reikia žinoti prieš investuojant į NT?. (2016 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimas-ka-reikia-zinoti-pries-investuojant-i-nt.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 01:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo