Investavimas referatas


Investavimo strategija. Vertybinių popierių portfelis. Akcijų kainų svyravimai. Grąža per investicinį laikotarpį, grąžų aritmetiniai ir geometriniai vidurkiai, metinė grąža. Vertybinių popierių portfelio grąža ir rizika. Vertybinių popierių portfelio pelnas ir naudingumas.

Klientas investuodamas į pasirinktas akcijas nustatė pagrindinį tikslą – efektyviai panaudoti savo investuotą turtą, siekti 5 proc. investicijų grąžos, bei mažinti investicijų portfelio riziką. Pasirinktas ne itin aukštas grąžos procentas, kadangi investavimas į akcijas yra rizikingas ir nenuspėjamas – akcijų kainų svyravimai, infliacija ir kt.

Klientas investuotoja pirmą kartą, tam, kad nepervertintų savo galimybių ir siekdamas gauti pelną ir apsaugoti turtą, ketinama prisiimti vidutinį rizikos laipsnį – 2.

Investuotojas planuoja investuoti šešerių metų laikotarpiui, tai nuo 2007 m. sausio mėn. iki 2012 m. gruodžio mėn. Pasirinktas toks ilgas investavimo laikotarpis, kadangi kuo ilgesniam laikotarpiui investuojame, tuo labiau tikėtina, jog per ilgesnį laiką mūsų investicinių priemonių vertė išaugs, taigi susiduriame su mažesne rizika. Tuo tarpu investuodami trumpam rizikuojame gerokai labiau, nes, svyruojant investicijų vertei, investuotus pinigus gali tekti atsiimti nepalankiausiu momentu.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3651 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika
  • Investavimas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Investavimas referatas. (2014 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 01:37
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo