Investavimas skaidrės


Investavimas.Kas yra investavimas Investavimo suskirstymas Nuo ko pradėti investuoti Kur verta investuoti. Kas yra tas investavimas. Investavimas – tai pinigų arba kapitalo panaudojimas. Investavimo suskirstymas. Investicijos yra skirstomos į keturias grupes Pelningumas Rizikingumas Likvidumas Investavimo laikotarpis. Pelningumas. Pelningumas, kitaip vadinamas investicijų grąža. Likvidumas. Likvidumas – tai galimybe greitai Ir su minimaliais nuostoliais turta paversti grynaisiais pinigais. Rizikingumas. Investavimo priemonės skirstomos pagal riziką nuo mažiausiai iki labiausiai rizikingų. Kuo ilgesniam laikotarpiui. Nuo ko pradėti investuoti. Praktinę pažintį su investavimu rekomenduojama pradėti nuo periodinio investavimo į investicinius fondus. Geriausia investuoti į Meno kūrinius Auksą,naftą ir kitas žaliavas. Meno kūriniai. Meno kūriniai yra viena populiariausių investavimo priemonių. Auksas,nafta ir kitos žaliavos. Investavimas į auksą, naftą ir kitas žaliavas suintriguoja daugelį.


Investicijos yra skirstomos į keturias grupes : Pelningumas Rizikingumas Likvidumas Investavimo laikotarpis.

Praktinę pažintį su investavimu rekomenduojama pradėti nuo periodinio investavimo į investicinius fondus. Periodinis investavimas reiškia, kad investuoji tam tikrą sumą numatytu periodiškumu. Pavyzdžiui, kas savaitę gali investuoti 10 €, o gal ir 100 €. Periodinis investavimas apsaugo nuo didelių nuostolių dėl netinkamo investicijoms meto, tarp investuotojų vadinamo„įėjimu į rinką“. Įsivaizduok, jei per ilgą laiką susitaupai 1000 € investicijoms ir apsidžiaugęs, kad pasiekei savo tikslą, už visus juos įsigijai įmonės akcijų. Tarkime, kad kitądien po to jų vertė pradėjo mažėti, taigi mažėja ir visų Tavo investicijų vertė. Po mėnesio akcijų vertei vėl pradėjus kilti, Tu pelno dar negauni,nes Tavo investicijos po nuvertėjimo tesiekia, pavyzdžiui, 800€.Tau tenka laukti, kol ji pasieks pradinę sumą. Tuo tarpu jeibūtum, pavyzdžiui, kas mėnesį investavęs po 100 €, tokio nuostolio nebūtum patyręs, o pradėjus augti akcijų vertei būtum pradėjęs gauti pelną.Tai gera priemonė pradedantiesiems ir todėl, kad pradinės investicijų sumos yra nedidelės, tad pradedantysis investuotojas turi galimybę sukaupti patirties prieš pradėdamas rizikuoti didelėmis sumomis.

  • MS PowerPoint 328 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (504 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rufas
  • Investavimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Investavimas skaidrės. (2017 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 00:51
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo