Investavimo būdai


Investavimo būdai. Investavimo. Akcijos Obligacijos Nekilnojamasis turtas Meno kūriniai Auksas Grynieji pinigai. Investavimas į akcijas. Tai yra viena populiariausių investavimo krypčių visame pasaulyje. Investavimas į obigacijas. Obligacijos – viena iš pagrindinių turto klasių. Investavimas į nekilnojamą turtą. Norint pradėti investuoti į šią sritį reikia nemažo pradinio kapitalo. Investavimas į auksą. Auksas - tai gera investicija bei tūkstantmečių istorijoje pasiteisinusi priemonė išsaugoti savo kapitalą. Investavimas į grinuosius pinigus. Rizika. Investuotojui rizika reiškia nežinomybę dėl investicijų vertės ateityje. Rizikos pavyzdžiai. Abejonės ir tikslumo trūkumas. Tikimybė, kad ateities padarys žalą. Skirtingos pasekmės nei tikėtasi. Sėkmingas investavimas. Vienas sekmingiausių visų laikų pasaulio financinių vadovų Piteris Lynchas turi tam tikrą strategiją. Apibendrinimas. Investavimas – tai žmogaus sprendimas ir pasirinkimas atidėti pinigų ateičiai.


Investavimo būdai. 4. Investavimas į akcijas. 5. Investavimas į obligacijas. 6. Investavimas į nekilnojamą turtą 7. Investavimas į auksą 8. Investavimas į grinuosius pinigus 9. Rizika 10. Rizikos pavyzdžiai 11. Sėkmingas investavimas 12. Apibendrinimas.

Akcijos Obligacijos Nekilnojamasis turtas Meno kūriniai Auksas Grynieji pinigai.

Abejonės ir tikslumo trūkumas. Tikimybė, kad ateities padarys žalą. Skirtingos pasekmės nei tikėtasi.

  • MS PowerPoint 2147 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (545 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Anelė
  • Investavimo būdai
    10 - 1 balsai (-ų)
Investavimo būdai. (2016 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimo-budai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 06:52
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo