Investavimo į akcijas strategijos, techninė ir fundamentinė analizė


Įvadas. Investavimas į akcijas. Strategijos. Fundamentinė analizė. Techninė analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse populiarėja investavimas bei taupymo elementai tarp fizinių asmenų, dauguma žmonių trokšta finansinės nepriklausomybės, daugiau laisvų lėšų pirkiniams, kelionėms ir galiausiai aprūpintos ir finansiškai stabilios senatvės. Vis daugiau žmonių pradeda galvoti, kaip gauti kuo daugiau papildomų lėšų kartu su darbu ar išvis užsiimti veiklą, kuri neštu didelį bei stabilų pelną. Šiuo metu yra nemažai būdų gauti pajamų nesusijusių su samdomu darbu, pavyzdžiui, verslo kurimas, investavimas nedidelėmis sumomis ar vidutinėmis sumomis į akcijas, obligacijas, žaliavas ir kt. arba investavimas, kuris palaipsniui peraugs į verslą, kai bus įkurta investicijų valdymo įmonė, kai didelis kapitalas bus investuojamas į įvairius investicinius projektus ar į turto klases, siekiant gauti didžiausią grąžą .Vis dėlto pelningiausia bet tuo metu ir rizikingiausia investavimo forma būtų investavimas į akcijas, kuri tampa vis priimtina ir individualiam, smulkiam investuotojui, kadangi atsiranda vis patogesnės įvairios prekybos platformos, priimtini maklerio paslaugų įkainiai, nemažai literatūros bei patarimų šia tema, analizių taikymo metodai. Referate bus plėtojama tema apie investavimą į akcijas, strategijas, fundamentinę bei techninę analizę. Šia tema man buvo labai aktuali, kadangi jau seniai domiuosi investavimu, tiek iš smulkaus investuotojo pusės, taip ir stambių įmonių investavimu bei jų strategija. Beto ateitį sieju su finansinės krypties verslu,tai referato rašymas man taps labai naudingu ar net hobio dalimi,kadangi laisvalaiko dalį praleidžiu skaitydamas literatūrą susijusią su investicijoms bei verslu ir nagrinėdamas įvairių šalių rinkas.

Investavimas turi nemažai apibūdinančių sąvokų, tai nebūtinai gali būti su pelnu susiję veiksmai, tačiau nagrinėdami investavimą iš finansų pusės, t.y. investavimą į akcijas, aišku orentuojamąsi yra į grąžą, todėl apibrėžimas susijęs su grąžą.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 157 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1653 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Investavimo į akcijas strategijos, techninė ir fundamentinė analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Investavimo į akcijas strategijos, techninė ir fundamentinė analizė. (2015 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimo-i-akcijas-strategijos-technine-ir-fundamentine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 08:53
×