Investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams


Investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams. Kaip pradėti investuoti? Kaunas. Tikslas ir uždaviniai. Darbo tikslas nustayti investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams ir sužinoti kaip pradėti investuoti. Asmeniniai finansai. Asmeniniai finansai – tai visi tie finansiniai sprendimai. Kas yra investavimas? Kalbant labai paprastai. Kodėl reikia investuoti? Dėl infliacijos. Atsidėti tam tikrą sumą pinigų ir jų niekur neinvestuoti galima tada. Dėl galimybės užsidirbti papildomas pajamas. Pagrindinės investavimo kryptys. Yra daugybė investavimo. Lietuvių investavimo ypatumai. Virtuali valiuta. Bitkoinai. Bitkoinai yra virtuali valiuta, 2009m. Kaip gauti bitkoinų? Programos savininkas turi skirti papildomų kompiuterinių pajėgų. Išvados. Investavimas – sukauptų.


Kaip pradėti investuoti?

Darbo tikslas: nustayti investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams ir sužinoti kaip pradėti investuoti. Darbo uždaviniai: 1. Sužinoti kas yra investavimas; 2. Išsiaiškinti pagrindines investavimo sritis; 3. Aptarti ką reikia žinoti norint pradėti investuoti.

Yra daugybė investavimo kripčių, bet nei viena iš jų negarantuoja šimtaprocentinio pelno, kiekvienas investuotojas pagal savo charakterio savybes ir finansinias žinias nuspręndžia ar jis yra linkęs rizikuoti investuojant ar ne. 6 pagrindinės investavimo sritys yra: akcijos, obligacijos, investiciniai fondai, vyriausybės vertybiniai popieriai, nekilnojamas turtas ir indėliai banke.

Investavimas – sukauptų lėšų įdarbinimas siekiant gauti pelną ir užsitikrinti geresnį gyvenimą sau ir savo šeimai. Pagrindinės investavimo sritys yra 6: akcijos, obligacijos, investiciniai fondai, vyriausybės vertybiniai popieriai, nekilnojamas turtas ir indėliai banke. Kiekviena iš šių sričių yra skirtingo rizikos lygio, bet taip pat ir pelningumo. Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia išsiaiškinti norint pradėti investuoti yra: pirma - reikia nusistatyti, kokią sumą esate pasiryžęs investuoti, antra – prisipažinti sau ar jūs esate rizikingas žmogus ar ne ir taip pasirinkti investavimo sritį, trečia – įvertinti savo finansinias žinias.

  • MS PowerPoint 1231 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (760 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams
    10 - 3 balsai (-ų)
Investavimo įtaka asmeniniams žmogaus finansams. (2017 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimo-itaka-asmeniniams-zmogaus-finansams.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 09:09
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo