Investavimo šaltiniai ir realizavimo galimybes Lietuvoje


Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Metodai. Kas yra investavimas? Pagrindiniai investavimo šaltiniai Lietuvoje. Akcijos. Investavimo į akcijas strategijos ilgalaikiai investuotojai ir spekuliantai. Akcijų pirkimas. Akcijų pardavimas. Nekotiruojamų akcijų pardavimas. Obligacijos. Obligacijų vertė. Nekilnojamas turtas. Grynųjų pinigų indėliai. Kaupiamasis gyvybės draudimas. Pensijų fondai. Kaip pasirinkti pensijų fondą? Alternatyvios investicijos. (auksas, meno kūriniai, papuošalai, klasikiniai automobiliai, pašto ženklai, vynai, žirgai). Kolekciniai automobiliai. Auksas. Aukso pirkimo procesas. Meno kūriniai. Vynai. Lenktyniniai žirgai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame projekte pabandysiu atskleisti pagrindinius investavimo šaltinius ir realizavimo galimybes Lietuvoje.

Šio projekto uždaviniai : išsiaiškinti ir pateikti informaciją apie pagrindinius investavimo šaltinius Lietuvoje ir realizavimo galimybes. Bei išsiaiškinti kas yra investavimas, kokia nauda ir kokia rizika yra iš investavimo Lietuvoje.

Atlikus šį projektą galima spręsti jog nemažai lietuvių užsiima tradicinėmis investicijomis į akcijas, obligacijas, nekilnojamą turtą, tačiau investavimas į alternatyvias investicijas tokias kaip meno kūrinius, lenktyninius žirgus, kolekcinius automobilius, vynus ir kt. Lietuvoje praktiškai nėra. Tai galėtų lemti tai jog, Lietuvoje žmonės bijo rizikuoti savo pajamomis į tokias netradicines investicijas, nes gali arba nieko už tai negauti arba galų gale prarasti, kita priežastis, nes Lietuvos rinkoje dar nėra tai išvystyta ir pateikta mažai informacijos apie investavimą.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3301 žodžiai)
  • Greta
  • Investavimo šaltiniai ir realizavimo galimybes Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Investavimo šaltiniai ir realizavimo galimybes Lietuvoje. (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimo-saltiniai-ir-realizavimo-galimybes-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:41
×