Investavimo vadyba


Investiciju valdymas referatas. Investicijų vadybos referatas. Mcdonalds kursinis. Gyventojų taupymo ir investavimo teorinis aspektas. Akciju birza kursinis. Investavimo priemones referatas. Investiciju vadyba referatas. Investavimas i akcijas speros. Investavimo potemes. Asmeninio investicinio portfelio sudarymas ir valdymas kursinis.

Įvadas. Investicijų teoriniai aspektai. Investicijų samprata, investavimo priemonės ir būdai. Lietuvos nacionalinės vertybinių popierių biržos veikla. Investicinio portfelio formavimas ir valdymo strategijos. Fizinio asmens investicinio portfelio formavimas. Akcijos – investicinio portfelio objektas. Fizinio asmens investicinio portfelio valdymas. Asmeninio investicinio portfelio sudarymas ir valdymas. Asmeninio investicinio portfelio sudarymas, remiantis investicinių instrumentų analize. Asmeninio investicinio portfelio valdymas. Išvados. Priedai.

Kasdien vis dažniau girdime posakius: „finansai“, „investicijos“, „valdymas“ ir kt. Lietuvai perėjus prie rinkos ekonomikos, įstojus į europos sąjungą, didėja poreikis investicijoms, nes rinkoje atsiranda daugiau pinigų. Kiekvienas asmuo renkasi, kaip išleisti savo pinigus. Tačiau dauguma pinigus taupo – Tam tikrą pinigų kiekį atsideda vėlesniam laikui.

Vienas iš pagrindinių asmeninių finansų siekių – sukurti tokias investicijas arba investuoti taip, kad iš investicijų pinigų srautų būtų galima patogiai gyventi. Pats investavimo procesas dažnai skatina atidėti einamajam vartojimui skirtas pajamas, taip didinant savo santaupas ir būsimą perkamąją galią.

Temos aktualumas. Auganti lietuvos vertybinių popierių rinka įtraukia į investavimo procesą vis daugiau investuotojų, norinčių dalyvauti šiame procese. Paskirstant savo išteklius vertybinių popierių rinkoje investuotojas siekia rasti patį tinkamiausią jų derinį, kuris užtikrintų idealią rizikos ir galimo maksimalaus pelningumo kombinaciją. Efektyvus sprendimas – suformuoti optimalų, labiausiai pelno galintį atnešti portfelį – Toks instrumentas, kurio pagalba galima pasiekti visus investicinius tikslus.

Temos problema. Lietuvoje trūksta informacijos apie investavimo į vertybinius popierius būdus ir galimybes (ypač lietuvių kalba). Visuomenė dar ir šiandien į prekybą vertybiniais popieriais žiūri kaip į nepatikimą, labai rizikingą pajamų uždirbimo šaltinį.

Kursinio darbo objektas – asmeninio investicinio portfelio sudarymo ir valdymo ypatumai lietuvos vertybinių popierių rinkoje. Kursinio darbo tikslas – suformuoti asmeninį investicijų portfelį, atitinkantį investuotojo tikslus rizikos ir pelno atžvilgiu.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 160 KB
  • m.
  • 38 puslapiai (10552 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aginga
  • Investavimo vadyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Investavimo vadyba. (2012 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/investavimo-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:49
×