Investicijų į verslą skatinimo politika Lietuvoje ir ES


Investiciju skatinimo politika. Kaip verslas susijes su politika lietuvoje. Versla ir mokesciu politika. Investicijų skatinimas es. Es politika verslas. Banku vaidmuo investavimo politikoje. Verslo rėmimo politika. Investiciju i versla skatinimo politika speros.

Investicijų į verslą skatinimo politika Lietuvoje ir ES. Šiandieninė investicijų situacija. Lietuvos įstatymai skatinantys investavimą. Investicijų skatinimo politika į verslą lietuvoje. Nacionalinė parama smulkiam ir vidutiniam verslui (svv) - speciali investicijų skatinimo programa. Valstybės paramos formos. Finansinė parama verslui. Garantijų sistema - invega. Mikrokreditavimas. Subsidijavimas. Negrąžintina parama. Europos sąjungos parama. Viešosios paslaugos verslas. Verslo informacijos centrai ir verslo inkubatoriai. Lietuvos ekonominės plėtros agentūra. Lietuvos verslo paramos agentūra. Lietuvos inovacijų centras (lic). Mokesčių lengvatos. Reikalingiausia parama smulkiam ir vidutiniam verslui. Investicijų į verslą skatinimo politika europos sąjungoje. Europos investicinis bankas. Europos investicijų fondas. Eif nauja iniciatyva jeremie. Europos regioninės plėtros fondas. Išvados. Naudota literatūra.

Pagal Lietuvos statistikos departamento duomenis, pateiktoje diagramoje matome, kad daugiausiai investuojama yra 2011 metų pabaigoje (4,8 mlrd. Lt), nors ir kitais metais investicijos metų pabaigoje buvo panašios (2009 ir 2010 metais po 4,1 mlrd.lt.) Mažiausiai investuojama 2009 metais – 1,8 mlrd. Lt, 2010 metais – 1,4mlrd. Lt ir 2011 – 2,1mlrd. Lt. Investicijos kiekvienais metais panašios, skirtumas labai nedidelis. Kadangi kiekvienais metais investicijos auga, tad galime numanyti, kad investavimo sąlygos gerėja, stengiamasi skatinti investavimą.

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4637 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika
  • Investicijų į verslą skatinimo politika Lietuvoje ir ES
    10 - 1 balsai (-ų)
Investicijų į verslą skatinimo politika Lietuvoje ir ES. (2012 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/investiciju-i-versla-skatinimo-politika-lietuvoje-ir-es.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:41
×