Investicijų politikos analizė


Investicijų finansavimo analizė. Imones investiciju analize. Kas įtakoja nuosavo kapitalo mažėjimą.

Investicijų politikos analizė. Apyvartinių investicijų analizė. Finansavimo analizė. Finansavimo struktūros analizė. Finansavimo trukmės analizė. Investicijų analizės ribose labai svarbu įvertinti įmonės kaip investuotojo veiksmus. Skiriami tam tikri rodikliai. Investicijų padengimas, apibūdinantis tikrąjį įmonės augimą. Jis parodo, kokia apimtimi ir ar iš viso naujų įrengimų pirkimas finansuojamas iš amortizacinių atskaitymų. Amortizacinių atskaitymų kvota, kurios rezervai, stebint vienas po kito einančius periodus, didėjant kvotai, formuojami pelno sąskaita arba, mažėjant kvotai, išformuojami pelno naudai. Atliekant šią analizę bandoma nustatyti santykį tarp įmonės turto dalių ir apyvartinių pajamų. Taip galima gauti informaciją apie verslo vystymąsi. Skiriami rodikliai. Rodiklis negali pateikti tikslių parodymų, pvz. Kad nuosavas kapitalas susideda iš apibrėžto kapitalo ir atsargų bei rezervų. Nežinoma, kokiu laipsniu vertinimo svyravimai turto atžvilgiu įtakoja nuosavo kapitalo dydį. Išsamus įvairių kapitalo rūšių tarpusavio santykio vertinimas galimas tik tada, kai yra žinoma, kiek ilgai skolintos lėšos pasiliks įmonėje, ar jos trumpalaikės, vidutinės ar ilgalaikės. Norėdami padidinti kapitalo rodiklių išraiškingumą, sudarome šiuos santykius.

Investicijų analizės ribose labai svarbu įvertinti įmonės kaip investuotojo veiksmupalyginus kelių laikotarpių investicijų kvotą, galima išsiaiškinti, kaip pasikeitė investicinė veikla.

Investicijų padengimas, apibūdinantis tikrąjį įmonės augimą. Jis parodo, kokia apimtimi ir ar iš viso naujų įrengimų pirkimas finansuojamas iš jeigu investicijų padengimas viršija 100%, amortizaciniai atskaitymai nėra pilnai reinvestuojami. Priešingu atveju reinvesticijų kvota viršija amortizacinius atskaitymus.

Amortizacinių atskaitymų kvota, kurios rezervai, stebint vienas po kito einančius periodus, didėjant kvotai, formuojami pelno sąskaita arba, mažėjant kvotai, išformu pagr. Įrengimų likutinė vertė Šio rodiklio mažėjimas reiškia ekonomišką atsargų laikymą. Tai pasiekiama, kai atsargos, didėjant apyvartai, didėja nelabai sparčiai, esant tai pačiai apyvartai, mažėja arba, mažėjant apyvartai, mažėja sparčiau nei apyvarta.

Apyvartumas parodo, kaip dažnai kuri nors turto dalis pasikeičia per peroidą. Tai gali būti apyvartumas parodo turto įšaldymo trukmę ir lemia kapitalo poreikį. Kuo aukštesnis šis rodiklis, tuo geriau jis vertinamas.

Reikalavimų galiojimo terminas, pateikiantis išvadas apie klientų mokėjimus. Galima nustatyti, per kiek laiko apyvartiilgas terminas sąlygoja blogą klientų mokėjimų moralę. Kita vertus, tai reiškia, kad įmonė, esant likvidumo krizei, pe analizė

-prisitaikymo koeficientas, dar vadinamas kapitalo įtampa, parodo reliatyvią snėra tiksliai nustatyta, kokio dydžio įsipareigojimai gali būti bendrame kapitale; tai sprendžiama pagal šaką, įmonę ir siįsiskolinimų koeficientas yra labai svarbus rodiklis. Jis nusakokokio dydžio gali būti įsiskolinimų koeficientas, vaizduojama vertikaliose finansavimo taisyklėse kaip kokybės normos .

Skolintas kapijos nėra skirtos charakterizuoti finansinę ar ekonominę sėkmę, užtikrinti įmonės stabilumą. Tačiau jos gali įgauti neabejotiną reikšmę, kai kapitalo skolintojai vertina įmonės galimybes priimti kreditą remdamiesi kaip tik šiom finansavimo taisyklėm.

Išsamus įvairių kapitalo rūšių tarpusavio santykio vertinimas galimas tik tada, kai yra žinoma, kiek ilgai skolintos lėšos pasiliks įmonėje, ar jos trumpalaikės, vidutinės ar ilgalaikės.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (726 žodžiai)
  • Investicijų politikos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Investicijų politikos analizė. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/investiciju-politikos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 15:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo