Investicijų valdymas skaidrės


Investicijų valdymo pagrindai – finansiniai aspektai. Įvadas į investicijų ir finansų valdymą. Bendrovės finansai, investicijos ir vadovai. Verslo organizavimo formos. Finansų valdymo tikslai. Bendrovės kontrolė ir atstovavimo problema. Finansų rinkos ir bendrovė. Finansų rinkos ir investicijos į įmonę.

Temos Įmonės finansai ir finansų valdytojas Verslo organizavimo formos Finansų valdymo tikslai Atstovavimo problemos ir bendrovės kontrolė Finansų rinkos ir akcinė bendrovė.

Akcininkai tiesiogiai nedalyvauja kasdieniniame sprendimų priėmime Pasamdyti vadovai atstovauja savininkų interesus jų naudai Finansų viceprezidentas atsakingas už iždo ir apskaitos operacijas Apskaitos padaliniai tvarko sąnaudų, mokesčių ir valdymo apskaitą bei rengia finansinę atskaitomybę Iždo (kasos operacijų) padaliniai yra atsakingi už grynųjų pinigų ir kreditų valdymą, finansinį planavimą ir kapitalo naudojimą.

Finansų valdymo sprendimai Kapitalo formavimas – įmonės ilgalaikių investicijų planavimo ir valdymo procesas Kapitalo struktūra (finansinė struktūra)- tam tikras specifinis ilgalaikių skolų ir nuosavybės santykis, kurį įmonės naudoja finansuodamos savo veiklą. Apyvartinio kapitalo valdymas – apyvartinio kapitalo sąvoka apima įmonės trumpalaikį turtą ( atsargas) ir trumpalaikius įsipareigojimus.

Kapitalo formavimas: Ateities pinigų srautų dydžio, periodiškumo ir rizikos įvertinimas Kapitalo struktūra – kiek, kaip ir kur pasiskolinti? Apyvartinis kapitalas: kiek turėti “einamosioms išlaidoms” ?

Individuali veikla (verslo liudijimas) Privalumai Paprasčiausias būdas pradėti verslą Mažiausiai reguliuojama verslo organizavimo forma Individualios įmonės savininkui atitenka visos pajamos ir pelnas Trūkumai Savininkas turi neribotą atsakomybę dėl verslo skolų Individualios įmonės veiklos laikotarpis yra apribotas savininko gyvenimo trukme Išleidžiamų akcijų kiekis yra ribojamas atsižvelgiant į savininko asmeninį turtą Komplikuotas nuosavybės perleidimas.

  • Finansai Skaidrės
  • MS PowerPoint 551 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (584 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Investicijų valdymas skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Investicijų valdymas skaidrės. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/investiciju-valdymas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:38
×