Investiciniai fondai Lietuva ir ES


Vilniaus gedimino technikos universitetas. Įvadas. Investiciniai fondai, kas tai? Investicinių fondų rūšys. Investicinių fondų rūšys (tęsinys). Investicinių fondų privalumai. Investicinių fondų trūkumai. Kaip uždirbti iš investicinių fondų? Kaip išsirinkti investicinį fondą? Kaip įsigyti investicinių fondų? Investiciniai fondai Lietuvoje. Investiciniai fondai ES. Išvada.

Investicinių fondų samprata ir rūšys Investicinių fondų privalumai ir trūkumai Investiciniai fondai Lietuvoje Investiciniai fondai ES.

Diversifikacijos problema Jokių garantijų Galimi aukšti kaštai Mokesčiai Fondo valdytojo rizika Investicinio fondo stebėjimas.

Iš dividendų ir palūkanų Iš kapitalo prieaugio Iš fondo vertės padidėjimo.

Fondo praeities rezultatai nenusako pelningumo ateityje. Žinokite savo investicinius tikslus, rizikos toleranciją bei turėkite savo investavimo strategiją.

Galima įsigyti iš investicinio fondo valdytojo arba finansų tarpininkų (bankų, finansų maklerių įmonių).

Swedbank Nordea DNB Prudentis Danske Bank SEB.

Europos investicinis fondas - įsteigtas 1994 m. padėti smulkiajam verslui. Fondas veikia Europos Sąjungos valstybėse narėse, Turkijoje ir trijose ELPA valstybėse (Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje). Europos regioninės plėtros fondas. Jo paskirtis – padėti mažinti Europos regionų išsivystymo lygio skirtumus ir nepalankiausias sąlygas turinčių regionų nepakankamą išsivystymą.

Europos socialinis fondas - fondas investuoja į Europos žmogiškąjį kapitalą: darbuotojus, jaunimą ir darbo ieškančius asmenis.

Investiciniai fondai yra viena iš patraukliausių ir labiausiai pasaulyje paplitusių investavimo formų.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 426 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (467 žodžiai)
  • Universitetas
  • D
  • Investiciniai fondai Lietuva ir ES
    10 - 10 balsai (-ų)
Investiciniai fondai Lietuva ir ES. (2015 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/investiciniai-fondai-lietuva-ir-es.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 13:05
×