Investicinio gyvybės draudimo Compensa ir Nordea lyginamoji analizė


Įvadas. Trumpa draudimo bendrovės istorija ir vykdoma veikla. Aprašomos draudimo rūšies teorinis apibūdinimas pagrindinis ir papildomas draudimas. Draudimo rūšių taisyklių pagrindinių paragrafų išvardinimas ir jų trumpas komentaras. Draudimo objektai. Draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos, jų skaičiavimas bei mokėjimo periodiškumas. Gyvybės draudimo įmokų apmokestinimas. Draudimo įmokų skaičiuoklės su įmokų skaičiavimo pavyzdžiais. Draudimo išmokos ir jų išmokėjimo tvarka. Draudimo išmokų sudedamosios dalys mokėtinos įmokos, palūkanos, pelno dalis. Draudimo bendrovių visų teikiamų draudimo rūšių sugretinimas. Pagrindinių terminų žodynas. Išvados ir rekomendacijos dėl draudimo bendrovės pasirinkimo. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe nusprendžiau analizuoti „Compensa Life Insurance“ (toliau – „Compensa LI“) ir „Nordea Life Assurance“ (toliau – „Nordea LA“) bendrovių teikiamas draudimo paslaugas, nes pati jomis naudojuosi. Tai puiki galimybė palyginti specializuotos draudimo bendrovės ir banko teikiamų paslaugų panašumus ir skirtumus.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti nagrinėjamų draudimo bendrovių istoriją ir veiklą

2.Apibūdinti investicinio ir papildomo draudimo sąvoką, išvardinti pagrindinius analizuojamų bendrovių taisyklių paragrafus ir trumpai juos pakomnetuoti.

3.Įvardinti, kas yra draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai bei draudimo objektai investiciniame draudime bei papildomuose draudimuose.

4.Išanalizuoti draudimo įmokų apmokestinimą, skaičiavimą bei jų mokėjimą ir mokėjimo periodiškumą.

5.Apibūdinti draudimo išmokų mokėjimo tvarką bei jų sudedamąsias dalis.

6.Sugretinti bendrovių teikiamas draudimo rūšis.

7.Pateikti darbo išvadas ir rekomendacijas.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (5453 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Investicinio gyvybės draudimo Compensa ir Nordea lyginamoji analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Investicinio gyvybės draudimo Compensa ir Nordea lyginamoji analizė. (2014 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinio-gyvybes-draudimo-compensa-ir-nordea-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 04:06
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!