Investicinio portfelio sudarymas referatas


Investicinio portfelio sudarymas rima dabrišienė. Anotacija The investment portfolio construction process. Darbo tikslas –. Tyrimo objektas. Investicinės politikos pasirinkimas. Vertybinių popierių rinkos analizė. Vertybinių popierių portfelio formavimas. Vertybinių popierių portfelio peržiūrėjimas atnaujinimas. Portfelio pelningumo įvertinimas.

Pasirenkant tinkamą investavimo strategiją, investuotojas turėtų sau atsakyti į sekančius klausimus:

Kai kurie autoriai siūlo fundamentaliąją analizę skirstyti į tris etapus:

VPP peržiūrėjimas (atnaujinimas) – taip procesas, kuriuo metu vieni vertybiniai popieriai yra parduodami, o į jų vietą nuperkami kiti.

Sudaryti VP portfelį pasirinktos Lietuvos dujų ir Grigiškių bendrovės. Nagrinėjamu laikotarpiu bendrovių akcijos kainų pokyčių koreliacija yra minusinė (nuo-0.2 iki 0) galima teigti kad statistinis ryšys yra labai silpnas tai reiškia, kad akcijos kainos tendencijos nėra panašios, todėl galima formuoti VP portfelį iš šių bendrovių. Mažiausia rizika pasižymi 17 portfelis, kurį sudaro 20% Lietuvos dujų akcijų ir 80% Grigiškių akcijų. Šio portfelio grąža yra 2.543 %, o rizika 9.263%. Norint didesnės grąžos, didėja ir rizika, iki 14 portfelio rizika sudaro nuo 24 iki 10%,bet ir grąža sudaro tik nuo 3.3 iki 2.6%. Didžiausia rizika pasižymi portfeliai, kur didžiąją dalį sudaro Lietuvos dujų akcijos.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (1976 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rima
  • Investicinio portfelio sudarymas referatas
    10 - 7 balsai (-ų)
Investicinio portfelio sudarymas referatas. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinio-portfelio-sudarymas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 13:29
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo