Investicinio projekto plano struktūra


Investicinio projekto plano struktūra. Projekto istorija ir jo atsiradimo prielaidos. Rinkos analizė ir marketingo koncepcija. Medžiagos ir ištekliai. Technologijos parinkimas ir darbo ištekliai. Projekto įgivendinimo planavimas. Ekonominis ir socialinis vertinimas. Kapitalo kainos apskaičiavimas. Atsipirkimo laikotarpis.


Pavadinimas. „VP Logistics“Projekto atsiradimo idėja kilo iš problemos, pamatėme, kad rinkoje yra trūkutumas ir nusprendėme apmąstyti šią idėją, o galbūt ją ir įgyvendinti. Tikimės užimti didelę dalį Lietuvos rinkos, įnešti naujovių, būti išskirtiniai.Projekto tikslas – Gauti kiek įmanoma daugiau pelno išlaikant klientus patenkintus. „VP Logistics“ Projekto strategija. Augimas. Pradėti atsargiai, nuo kelių darbuotojų, bėgant laikui plėsti verslą, didinti darbuotojų skaičių, svarbiausia išlaikyti tinkamą kokybę. Projekto įgyvendinimo vieta. Įmonė veiks visoje Lietuvoje. Ateityje planuojama plėstis ir už Lietuvos ribų.VP Logistics ekonominė politika. Projektas finansuojamas „50/50“ (nuosavos, bei skolintos lėšos).

Rinkos analizė. Atlikę analizę sužinojome savo stiprybes, silpnybes, galimybes, bei grėsmes. Stiprybės: greitas prekių pristatymas, patikimumas, bei prieinama kaina. Silpnybės: Yra nemažai įmonių tiekiančių panašias paslaugas. Galimybės: plėstis Lietuvos rinkoje, ateityje konkuruoti ir su Europos rinkos įmonėmis. Grėsmės: Pradžioje gali būti sunku rasti pasitikinčių klientų.Paklausos rodikliai. Dabartiniais rodikliais krovinių pervėžimas yra paklausi paslauga, lygiai taippat tikimės ir prognozuojame, kad ji tokia ir išliks dar ilgą laiką.Marketingo sąnaudos, planuojamos pardavimo pajamos. Marketingui skirsime didelę dalį pinigų, kadangi esame niekam nežinomi, todėl pradžiojebandysime išsireklamuoti, bei taip pritraukti klientų dėmesį. Pardavimo pajamas prognozuoti sunku, bet tikimės per mėnesį apie 10tūkst.

  • MS PowerPoint 706 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (805 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gvidas
  • Investicinio projekto plano struktūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Investicinio projekto plano struktūra . (2017 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinio-projekto-plano-struktura.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 05:48
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema