Investicinio projekto rengimas Baldai


Rinkodaros planas. Gamyba. Įrenginių skaičius. Gamybinių operacijų laiko ir atlyginių normos. Darbuotojų skaičius. Darbuotojų atlyginimas. Medžaigų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai vykdyti. Patalpos. Tiesioginės ir netiesioginės gamybos išlaidos. Veiklos sąnaudos. Netiesioginės gamybos išlaidos ir veiklos sąnaudos. Vieno gaminio savikaina. Vieno gaminio kaina. Pelno (nuostolio) ataskaita. Pagrindinio ir apyvartinio kapitalo poreikis. Finanso sverto įtaka nuosavo kapitalo pelningumui. Pinigų srautų ataskaita. Projekto finansavimas ir ekonominis vertinimas.

UAB pasižymi gera gaminamų baldų kokybe, nes įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos ir didelį darbo stažą turintys darbininkai. Gamyboje naudojama pati moderniausia įranga, kuri leidžia darbą atlikti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Didžioji dalis gaminių yra parduodama mažmeninėje prekyboje – baldų salonams Šiauliuose ir jos apskrityje. Gaminant pagal individualus užsakymus, projektuotojai atvyksta į namus su medžiagų bei darbų pavyzdžiais.

Įmonė yra įsikūrusi miesto pakraštyje. Turimos patalpos siekia 550 m². Iš jų naudojamos 425 m². Šiose patalpose yra įrengti 3 kabinetai, darbuotojų kambarys, sandeliavimo patalpos bei darbo patalpos.

Sukaupta darbo patirtis ir įmonės verslo sėkmė skatina įmonę plėstis. Galime dabar pasiūlyti ir platų miegamojo baldų asortimentą. Įmonė tai pat pasižymi plačių galimų gaminių atspalviais, priedais. Įmonės didelis pranašumas, kad jie gamina pagal užsakymus, taip užtikrindami, jog baldas tiks jūsų aplinkoje.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1697 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Investicinio projekto rengimas Baldai
    10 - 3 balsai (-ų)
Investicinio projekto rengimas Baldai. (2014 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinio-projekto-rengimas-baldai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:50
×