Investicinis portfelis


Investicinio portfelio analizė. Investicinio portfelio vertinimas. Investicinis portfelis kursinis. Investicinio portfelio pelningumas. Portfelių įvertinimas. "reikalaujamas pelningumas". 2 portfeliu sudarymo lyginimas. Darbas investicinis portfelio valdymas. Kaimo turizmo investicinis kursinis. Reikalaujamas pelningumas.

Individualaus investavimo proceso žingsnių teorinis aprašymas. Investavimo tikslo ir politikos pasirinkimas. Įvadas. Individualaus investavimo proceso žingsnių teorinis aprašymas. Investavimo tikslo ir politikos pasirinkimas. Turto analizė ir atranka. Investicijų portfelio formavimas ir valdymo strategijos. Investicijų portfelio efektyvumo vertinimas. Individualaus finansinių investicijų portfelio sudarymo sprendimų pagrindimas. Individualaus finansinių investicijų portfelio efektyvumo apskaičiavimas. Išvados. Naudota literatūra.

Investuotojo turimų investavimo instrumentų rinkinys. Jį gali sudaryti akcijos, obligacijos, investiciniai fondai, išvestiniai vienetai ar kiti finansiniai instrumentai.

Fondo valdytojas arba galbūt pats investuotojas stengiasi suformuoti savo investiciją iš įvairių investicinių priemonių, siekdamas sumažinti riziką ir nepriklausyti nuo vienintelės investicinės priemonės, taip pat pasiekti stabilesnį pelną su mažiausia įmanoma investicine rizika. Kuo įvairesnis ir į kuo daugiau investicijų išskaidytas investicinis portfelis, tuo mažiau jo rinkos vertė reaguoja įparodyti gebėjimą pritaikyti investicijų apskaičiuoti sudaryto ir pavyzdinio portfelio ar rinkos indekso realizuotus efektyvumus, juos palyginti tarpusavyje.

Identifikuoti realizuoto efektyvumo nuokrypio nuo laukiamo efektyvumo bei jo neatitikimo investavimo tikslui priežasinvesticijos – tai piniginės lėšos ir materialusis, nematerialusis ir finansinis turtas, kuris investuojamas siekiant iš investavimo objekto gauti pelno, socialinį rezultatą ( švietimo, mokslo, sveikatos bei kitose panašiose srityse ) arba užtikrinti valstybės funkcijų įgyvendinimą. Investicijos yra viena iš pagrindinių sėkmingo verslo sąlygų. Jos padeda įmonėms tapti našesnėms, didinti konkurencingumą, plėsti pardavimus vidaus ir užsienio rinkose. Investavimų variantai yra lyginami pagal sąnaudas, pelną, pelningumą ir atsipirkimo laiką. Lėšos, reikalingos įmonės veiklai gali būti sukauptos iš daugelio šaltinių, kurie dažniausiai skirstomi pagal lėšų kilmę. Tai gali būti išoriniai šaltiniai, tiekėjų kreditai, vidinis lėšų šaltinis. Laukiama pelno norma taip pat lemia investicijų apimčių pokyčius. Jei laukiama pelno norma didesnė už vidutinę, tai reiškia, kad ūkio subjektai bus linkę daugiau pelno skirti investicijoms arba padidinti palūkanų normą, o tai teigiamai atsilieps akcininkų pajamoms. Investavimo aplinkai įtakos turi šalies infrastruktūra, verslo kaštai, tieioginės užsienio isvarbiausi investavimo tikslai yra išsaugoti turtą ir didinti turtą. Pagrindinis investavimo sprendimų elementas - ryšys tarp rizikos ir planuojamo pelningumo. Investuotojai racionalūs, nerizikuoja, nesitikėdami gauti už tai atitinkamos kompensacijos. Planuojamas pelningumas ir rizika yra tiesiog proporcingi. Kuo didesnis (mažesnis) planuojamas pelningumas, tuo didesnė (mažesnė) rizika. Reikalaujamas pelningumas - mažiausias planuojamas pelningumas, reikalaujamas sudominti investuotojus pirkt vertybinių popierių arba atlikti kitą investiciją.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (3322 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Investicinis portfelis
    8 - 1 balsai (-ų)
Investicinis portfelis. (2011 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinis-portfelis.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 17 d. 16:08
×