Investicinis projektas gatvių rekonstrukcija


Santrauka. Summary. Įvadas. Projekto idėja, ištakos. Projekto tikslai ir uždaviniai. Projekto svarba. Projekto nauda visuomenei ir tikslinėms grupėms. Esminės projekto prielaidos, ekonominė nauda ir sėkmės faktoriai. Projekto finansavimo poreikiai ir šaltiniai, darbų atlikimo etapai. Aplinkos analizė. Projekto geografinė ir socialinė aplinka. Sezoniškumo įtaka. Teritorijos pasiekiamumas. Esamos padėties analizė. Gatvių techninė būklė. Kelio dangos nelygumai. Eismo intensyvumo analizė. Avaringumo analizė. Kelionės gaišaties analizė. Projekto apibūdinimas, alternatyvų įvertinimas ir geriausio sprendimo parinkimas. Projekto įgyvendinimo sprendimo būdai (alternatyvosAlternatyvų ir trūkumų analizė. Geriausios alternatyvos pasirinkimas ir pasirinkimo pagrindimas. Optimaliausias remonto būdas. Detalus projekto aprašymas. Tikslinės grupės ir jų poreikiai. Projekto veiklos. Projekto bei atskirų etapų įgyvendinimo planas. Reikalingų atlikti darbų/paslaugų ypatumai. Projekto/etapų grafikas. Projekto tęstinumas. Projekto pagrindimo aspektų atranka. Teisiniai aspektai. Aplinkosauginiai aspektai. Socialiniai aspektai. Projekto pagrindimui reikalingi duomenys ir prognozės. Statistiniai, normatyviniai bei tyrimų duomenys. Eismo prognozė. Objekto būklės kitimo prognozė. Eismo įvykių skaičiaus prognozė. Greičių prognozė. Autotransporto priemonių eksploataciniai kaštai. Projekto ar atskirų etapų finansavimas. Projekto analizė. Naudos-kaštų komponentų ir analizės modelių paruošimas. Kaštų-naudos analizė, nustatant grynąją dabartinę vertę (gdv), vidinęgrąžos normą (vgn), naudos-kaštų santykį (n/kJautrumo analizė. Rizikos analizė. X. Projekto išvados ir pasiūlymai. Priedai.


Atlikus nagrinėjamo projekto vertinimą daugiakriterinės analizės metodu, nustatyta, jog, lyginant su nuline projekto alternatyva, optimalesnė ir priimtinesnė yra gatvių remonto alternatyva.

Numatytas įgyvendinti projektas yra naudingas ir ekonomiškai atsiperkantis. Tuo tarpu projekto nulinės alternatyvos rezultatai yra neigiami, kas rodo, jog ši alternatyva ekonomiškai nėra naudinga.

Projekto jautrumo analizė parodė, kad numatytas įgyvendinti projektas yra vidutiniškai jautrus bendriems kainų, diskonto normos ir VMPEI pokyčiams, tačiau visais projekto jautrumo analizės variantais gauti projekto naudos-kaštų analizės rezultatai yra teigiami

  • Microsoft Word 6761 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 107 puslapiai (22458 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Investicinis projektas gatvių rekonstrukcija
    10 - 1 balsai (-ų)
Investicinis projektas gatvių rekonstrukcija. (2017 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/investicinis-projektas-gatviu-rekonstrukcija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 02:36
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo