Investuotojų elgsenos įtaka vp portfelio formavimui ir valdymui


Investuotojų elgsenos įtaka vp portfelio formavimui ir valdymui. Darbo tikslas Išsiaškinti kaip investuotojų elgsenos įtaka veikia VP formavimą ir valdyma. Formuojant investicinį portfelį. Investuotojai – tai investicinės veiklos subjektai. Pagrindiniai investuotojų tipai bei tikslai. Agresyvus investuotojas – investuotojas. Priklausomai nuo investuotojų psichologinių bei kitų charakterio savybių Haugen R. Tas pats autorius. Investuotojus, kurie - nori laikyti investicijas ilgą laikotarpį. Nuoseklūs investuotojai, kurių pagrindinis investavimo kriterijus yra investicijų saugumas su minimalia rizika. Vp popierių portfelio formavimas ir valdymas. Pagrindinis investicinio portfelio. Formuojant VP portfeli, investuotojai gali pasirinkti vieną iš investavimo strategijų “Pirk ir laikyk” strategiją. Pasyvi strategija, kitaip dar vadinama ilgalaike „Pirk ir laikyk" investavimo strategija. Aktyvi strategija –. Portfelio valdymo metodai. Pasyvusis valdymas Aktyvus valdymas. Pasyvusis valdymas – kai vertybiniai popieriai įsigyjami ilgam laikui.

Nuoseklūs investuotojai, kurių pagrindinis investavimo kriterijus yra investicijų saugumas su minimalia rizika, nes jiems svarbu išsaugoti uždirbtas lėšas, pelnas juos mažai domina; Aktyvūs investuotojai, kuriems vienodai svarbūs yra pelno ir investicijų saugumo (rizikos) kriterijai; Lošėjai, kurių tikslas yra per trumpą laiką uždirbti maksimaliai.

  • MS PowerPoint 45 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (552 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Investuotojų elgsenos įtaka vp portfelio formavimui ir valdymui
    10 - 10 balsai (-ų)
Investuotojų elgsenos įtaka vp portfelio formavimui ir valdymui. (2015 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/investuotoju-elgsenos-itaka-vp-portfelio-formavimui-ir-valdymui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 00:02
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo