Inžinerijos ekonomikos kursinis darbas


Inovacijos ekonominio naudingumo nustatymas. Inzinerija ir ekonomika referatas. Inzinerijos ekonominis skaiciavimas. "diamonio fosfato gamyba". Ekonominio naudingumo skaičiavimas. Enomikos inzinerija kursinis. Diamonijo fosfato gamyba. Ekonomikos inovaciju darbai. Inžinerijos ekonomikos kursinio darbo. Inzinerijos ekonomikos kursiniai.

Inovacijos charakteristika. Inovacijos projektavimo ir diegimo aplinkos analizė; problemų įvardijimas. Įmonės raidos tikslinės orientacijos parinkimas: filosofijos, vizijos, misijos, strateginio ir finansinio tikslų; įmonės generalinės strategijos nustatymas. Produkto pateikimo vartotojui sprendimai. Rinkos segmentavimas, produktų kainos ir pardavimų masto numatymas. Produkto rėmimo sprendimai. Technologinės aplinkos įvertinimas ir technologinio proceso aprašymas. Resursų ir investicijų poreikio skaičiavimas. Inovacijos ekonominio naudingumo nustatymas. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaitos rengimas. Investicijų inovacijos diegimui efektyvumo skaičiavimas. Išvados.

Įmonės raidos tikslinės orientacijos parinkimas: filosofijos, vizijos, misijos, strateginio ir financinio tinvesticijos diegimo apsimokėjimo laiko skaičiavimas (grynosiod esamosios vertės, pelningumo indekso skaičiavimas)kasdien didėja žemėje gyvenančių žmonių skaičius. Jiems reikia vis daugiau maisto. Tačiau išdirbtos žemės plotas lieka ir liks tas pats. Taigi žmonijai būtina padidinti pasaulio žemės ūkio produktyvumą. Tai sąlygoją tolygiai didėjantį trąšų vartojimą.

Kuriama inovacija – diamonio fosfato gamyba. Diamonio fosfatas (dap) gaminamas ekstrakcinę fosforo rūgštį neutralizuojant amoniaku.

Tai koncentruota azoto – fosforo trąša, neturinti sunkiųjų metalų bei radioaktyvių priemaišų, gerai tirpstanti vandenyje. Ją galima naudoti visų tipų dirvose, visoms lauko, sodo, daržo ir gėlynų kultūroms tręšti.

šios inovacijos naujumas ją kuriančiai organizacijai yra aukštas. Vartotojų atžvilgiu produkto naujumas žemas.

Organizacija planuoja rinkai pateikti seną produktą su nauja jo gamybos technologija. Išlaidos markettarptautinė politinė situacija nelabai palanki, dėl įtemptos politinės situacijos, kuri susidaro dėl daugybės lokalinių konfliktų bei terorizmo.

Santykiai su valdžios institucijomis yra pakankamai palankūs, nes valdžia remdama įmones didina įplaukas į biudžetą ir ekonominįinvesticijų klimatas yra nelabai palankus, dėl greitai besikeičiančios ir nestabilios valastybėvalstybės technologinė politika gana palanki, nes skatina naujų technologijų įdiegimą ir vystymasi, tai naudinga įmonėms kurios remiasi tokių techfirmos sukurto produkto aptarnišvada: naudosiu konkuruojančią strategiją, nes iš brėžinio matyti jog štai pagrindinis organizacijos vidinės būklės įvertinimo būdas. Ši analizė naorganizacija stengiasi įgyti išskirtinę kompetensiją kokybės srityje. Organizacijoje įdiegta kokybės vadybos sistema atitinkanti iso 9000 standartus. Modernizuojant gamybą, siekiama iš anksto nustatyti galimus nesklandumus. Niekada nedaromi technologijos pakeitimai, dėl kurių gali pablogėti produkto kokybė.

Kokybės politikos principai, kuriais vadovaujantis siekiama garantuoti stabilią gaminamų produktųnaudoti efektyvias produktų savybių išsaugojimo ir garantavimo priemones ir taip mažinti iki vartotojo gabenamo produkto sugadinimo tikimybę.

Pagrindiniai konkurenciniai trūkumai yra palyginus maži gaorganizacija remiasi veiklinės filosofijos principu. Ši įmonė orientuota į gamybą, o ne į turto kaupimą ar kūrybą.

  • Microsoft Word 212 KB
  • 2011 m.
  • 28 puslapiai (5525 žodžiai)
  • Universitetas
  • Samuelis
  • Inžinerijos ekonomikos kursinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Inžinerijos ekonomikos kursinis darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/inzinerijos-ekonomikos-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 17 d. 12:12
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo