Inžinerijos pagrindai Išmanusis raktas


Įžanga. Dėstomoji dalis. Naujo produkto aprašymas. Rinka ir konkurentai. Esamos rinkos apibūdinimas. Konkurentai, pranašumai konkurentų atžvilgiu. Veiklos principas. Pagrindinio turto ir išteklių aprašymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiais laikais žmonija vis labiau pripranta prie elektronikos ir visko kas yra automatizuota, iš to ir kyla nauja populiacijos problema – atminties stoka, kadangi vis mažiau mes galvojame apie nedidelius dalykus, pavyzdžiui apie - namų durų užrakinimą. Daugelis iš mūsų išeidami iš namų užsimąstom ar užrakinom duris ar ne, o dėl greito gyvenimo būdo tiesiog neturime laiko grįžti ir patikrinti spynos. Mes nusprendėme padėti visiems pasaulio „užmirštuoliams“ ir sukuriame protingąjį raktą, kuris praneša mums apie tai ar spyna užrakinta ir leidžia per atstumą užrakinti arba atrakinti mūsų duris.

Mes planuojame sukurti ir pardavinėti protingąjį raktą, kurio pagalba žmonės galės savo buto duris atrakinti per atstumą taip pat ir užrakinti, ant rakto bus lempute, kurios dėka, matysite ar jūsų durys yra užrakintos ar ne. Tokio produkto rinkoje dar nėra. Šis raktas butu pagamintas taip, kad nelūžtu bet nebūtu didelis, kad žmonėms jis butu patogus. Šis raktas yra patogus tuom jog jeigu jūsų vaikas pametė raktus nuo manų, jus galite jam atrakinti duris, jeigu užmirštumėt ryte skubėdami užrakinti duris, tai galite padaryt per atstumą, jums nekiltu jokiu bėdų. Visada galėsite žinoti, kad jūsų durys yra saugiai užrakintos. Vartotoju poreikiai bus patenkinti dėl saugumo, jie žinos kad jų namai yra saugiai užrakinti, taip pat jeigu netikėtai reikėtu ką nors įleisti į savo namus, kokius remonto darbuotojus arba giminaičius, o jūsų nėra namie, jus tai galėsite padaryti be jokiu kliūčių.

  • Inžinerija Namų darbas
  • Microsoft Word 139 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1300 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Inžinerijos pagrindai Išmanusis raktas
    10 - 5 balsai (-ų)
Inžinerijos pagrindai Išmanusis raktas. (2015 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/inzinerijos-pagrindai-ismanusis-raktas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:30
×