Inžinerinių tinklų teminių sluoksnių kūrimas ir projektavimas Kauno rajone


Kauno plano sluoksniai. Erdvinių duomenų kaupimas kauno miesto savivaldybėje. Wifi projektavimo programos. Kauno inzinerinei tinklai.

Inžinerinių tinklų teminių sluoksnių kūrimas ir projektavimas kauno rajone domeikavos (dalies). Įvadas. Pagrindinių sąvokų , santrupų , sąrašas su paaiškinimais. Lentelių ir pveikslų sąrašas. Objekto tyrimo metodika. Teorinė dalis (literatūros apžvalga). Vandentiekis. Nuotakynai. Šilumotiekis. Dujotiekis. Elektros tinklai.Projektinė dalis. Arcgis programinės įrangos apžvalga. Bendri duomenys apie kauno rajono domeikavos (gyventojai, ekonomika, prekybos centrai, inžinerinės infrastruktūros plėtra). Projektuojamų inžinerinių tinklų analizė. Kauno rajono (dalies - domeikavos) teminių sluoksnių kūrimas ir atributinė informacija. Inžinerinių tinklų projektavimas. Kauno rajono domeikavos dalies teritorijos inžinerinių tinklų žemėlapių sudarymas. Grafinė dalis. Ekonomnė dalis. Išvados ir rekomendacijos. Naudota literatūra

Kursinį darbą atlikau su GIS programinę įrangą. GIS yra integruotas kompiuterinės programinės įrangos ir duomenų rinkinys, naudojamas geografinės informacijos peržiūrai ir valdymui, erdvinių sąryšių analizei ir erdvinių procesų modeliavimui. Ji yra erdvinių duomenų su ja susijusios informacijos kaupimo ir sisteminimo platforma, leidžianti juos atvaizduoti. GIS duomenų bazė atvaizduoja objektus taškais, linijomis ir poligonais, vietai žemės paviršiuje nurodyti skirtų koordinačių sistemų ir kartografinių projekcijų supratimu, bei naudojimu ir fiziniais failų, kuriuose saugomi elementai erdvinių duomenų bazėje, formatais.

Kursinio darbo tikslas: suprojektuoti inžinerinius tinklus: dujotiekį, vandentiekį, buitines ir lietaus nuotekas, elektros, šilumos tinklus ir gatvių apšvietimą.

  • Microsoft Word 7077 KB
  • 2013 m.
  • 54 puslapiai (6409 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marko
  • Inžinerinių tinklų teminių sluoksnių kūrimas ir projektavimas Kauno rajone
    10 - 2 balsai (-ų)
Inžinerinių tinklų teminių sluoksnių kūrimas ir projektavimas Kauno rajone. (2013 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/inzineriniu-tinklu-teminiu-sluoksniu-kurimas-ir-projektavimas-kauno-rajone.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:33
×