iOS apžvalga ir pagrindinės savybės


Ios apžvalga ir pagrindinės savybės. Įvadas. Pasakojimas, kaip gimė pirmasis „Apple“ telefonas. Ios apžvalga. Ios pagrindinės savybės. Išvada. Literatūra.


„iOS“ – kompanijos „Apple“ sukurta operacinė sistema, pagrinde projektuota „iPhone“ išmaniajam telefonui, o vėliau pritaikyta ir kitiems „Apple“ įrenginiams, įskaitant „iPod Touch“, „iPad“ ir „Apple TV“. „Apple“ sukurti įrenginiai yra tik naujausios išmaniosios technologijos, kurios vis labiau plečiasi ir tobulėja. „iOS“ operacinė sistema išsiskiria iš kitų operacinių sistemų. Vis atsinaujinanti ir kurianti naujas programas papildo pagrindines savybes ir sukelia susidomėjimą vartotojų. Dabar ši operacinė sistema yra ne tik suprojektuota „Apple“ mobiliesiems įrenginiams, bet ir kitiems „Apple“ produktams.

Buvęs „Apple“ vyriausiasis inžinierius Greg Christie, dalyvavęs pirmojo iPhone kūrime, papasakojo keletą įdomių detalių apie tai, kaip viskas prasidėjo. 2005 metų vasarį, Steve Jobs jam pasakė, kad jis ir jo komanda privalo per kelias savaites sukurti išmaniojo telefono koncepciją, nes jei to nepadarys, projektas bus atiduotas kitiems kūrėjams. G. Christie teigė, kad S. Jobs buvo nusiteikęs rimtai bei reikalavo didelių idėjų. Galų gale G. Christie vadovaujama mažytė komanda, per nustatytą laiką, sugalvojo ir aprašė išmaniojo telefono su sensoriniu ekranu koncepcija. Mobilus įrenginys galėjo būti atrakintas, perbraukus pirštu per ekraną. Išmaniajam telefonui skirtą programinę įrangą iš pradžių kūrėjai bandė, pasitelkę plastikinį sensorinį ekraną, prijungtą prie seno kompiuterio „Mac“. G. Christie du kartus per mėnesį rodė prezentacijas „Apple“ vadovui S. Jobs. Galiausiai buvo nuspręsta, kad projektas taps realybe ir taip prasidėjo tikrieji darbai. Likus vos šešiems mėnesiams iki oficialaus iPhone pasirodymo, darbai virte virė. Pasmerkta žlugti buvo pašto kliento Mail idėja, kuri numatė, kad išvaizdos pagrindą sudarys keli stulpeliai. Vienoje pusėje bus antraštė o kitoje laiško turinys. „Steve pagalvojo, kad skaidyti tokį mažą ekraną į du stulpelius – kvailystė“,- teigė G. Christie. Pirmasis išmanusis telefonas iPhone buvo pristatytas 2007 metų birželį.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1723 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inesa
  • iOS apžvalga ir pagrindinės savybės
    10 - 2 balsai (-ų)
iOS apžvalga ir pagrindinės savybės. (2020 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ios-apzvalga-ir-pagrindines-savybes.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 04:51
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo